فشنگ استاندارد برای مسابقه های کسب سهمیه المپیک تامین شد

تهران - ایرنا- مدیر تیم های ملی تیراندازی گفت: با سفر به هانوفر  آلمان علاوه بر اصلاح و بازبینی سلاح ملی پوشان، فشنگ های مورد نیاز برای آماده سازی آنان جهت حضور در ۲ رویداد کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو تامین شد.  

«ناصر رسولی» امروز (جمعه) در حاشیه مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ در گفت و گو با ایرنا افزود: تا جایی که قوانین و مقررات هواپیمایی آلمان و گمرک این کشور در شرایط فعلی اجازه دهد تجهیزات خریداری کرده و به کشور می آوریم.  
وی اظهار داشت: ملی پوشان تمرینات بسیار خوبی در کنار تیراندازان کشورهای بریتانیا، آلمان، قزاقستان، هند و جمهوری آذربایجان داشتند و صبح امروز بعد از چهار روز تمرین در هانوفربا فشنگ های استاندرد و متناسب با تفنگ هایشان راهی مونیخ شدیم و در حال حاصر در مونیخ هستیم.  
نجمه خدمتی، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه نفراتی هستند که در اردوی هانوفر تمرینات اماده سازی شان را پیگیری کردند.  
 رسولی ادامه داد: گروه دوم تیراندازان شامل مینا قربانی، حسین باقری، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی صبح امروز وارد مونیخ شدند و ما نیز عصر امروز به آنان ملحق شدیم.
 سومین دوره جام جهانی تیراندازی در سال ۲۰۱۹ با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار از سراسر جهان از روز یکشنبه پنجم خرداد ماه به میزبانی مونیخ آلمان برگزار می شود و تیم ملی ایران با ۱۵ ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
بر همین اساس نخستین کاروان تیراندازی کشورمان که قرار بود ۲۷ اردیبهشت ماه جهت حضور در اردوی تدارکاتی هانوفر عازم آلمان شود بدلیل تاخیر در صدور روادید از سوی این کشور، بامداد امروز ۳۰ اردیبهشت ماه تهران را به مقصد هانوفر محل برگزاری اردو ترک کرد و پس از آن راهی مونیخ محل برگزاری جام جهانی و کسب سهمیه بازی های المپیک شدند.
هدایت تیم ملی به عهده الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین است و این مربیان تیم را در مونیخ همراهی  کرده اند.  


برنامه مسابقات جام جهانی مونیخ به شرح زیر است : 


یکشنبه ۵ خرداد: مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان / مقدماتی تفنگ بادی بانوان همراه با فینال / مقدماتی تفنگ سه وضعیت مردان 


دوشنبه ۶ خرداد: ادامه تپانچه ۲۵ متر زنان همراه با فینال / مقدماتی تپانچه بادی مردان همراه با فینال / مرحله نیمه نهایی تفنگ سه وضعیت  مردان  همراه با فینال


سه شنبه ۷ خرداد:  مقدماتی تپانجه ۲۵ متر مردان / مقدماتی تفنگ بادی مردان همراه با فینال / مقدماتی تفنگ سه وضعیت زنان 


چهارشنبه ۸ خرداد: ادامه تپانچه ۲۵ متر مردان همراه با فینال / مقدماتی تپانچه بادی بانوان همراه با فینال / مرحله نیمه نهایی تفنگ سه وضعیت زنان همراه با فینال


پنج شنبه ۹ خرداد: مقدماتی میکس تفنگ بادی همراه با فینال / مقدماتی میکس تپانچه بای همراه با فینال
 ورزشی** ۱۸۲۸**1067**

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha