۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۹
کد خبرنگار: 1086
کد خبر: 83325844
۰ نفر
مجوز نمایش «جان دار»، «آشفتگی» و «بی حسی موضعی» صادر شد

تهران- ایرنا- شورای پروانه نمایش، مجوز نمایش سه فیلم «جان دار»، «آشفتگی» و «بی حسی موضعی» را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر با حضور اکثریت اعضا، مجوز نمایش سه فیلم « بی حسی موضعی» به تهیه کنندگی حبیب رضایی و کارگردانی و نویسندگی حسین مهکام، فیلم «جان دار» به تهیه کنندگی ابراهیم طالش مجیدی و کارگردانی مشترک حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری و نویسندگی مشترک حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری، محمد داودی و فیلم « آشفتگی» به تهیه کنندگی کارگردانی و نویسندگی فریدون جیرانی را صادر کرد.


آشفتگی، روایت دو برادر دوقلو به نام‌های بردیا و باربد، هر دو با بازی بهرام رادان است. باربد نویسنده‌ای ناموفق است و بهرام صاحب شرکتی است و موقعیت مالی خوبی دارد. بردیا و باربد چهار سالی است با هم رابطه ندارند و پس از چهار سال همدیگر را ملاقات می‌کنند و ادامه ماجرا. این فیلم با بازی مهناز افشار، مهران احمدی و نسیم ادبی برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.


«بی حسی موضعی» با بازی پارسا پیروزفر، حسن معجونی و باران کوثری روایت زندگی مریم (کوثری) است که بعد از چالش‌های فراوان سرانجام با شاهرخ (پارسا پیروزفر)‌ ازدواج می‌کند. همزمان برادر مریم (حبیب رضایی) از ازدواج این دو راضی نیست و سعی می‌کند به نوعی بین این دو را بهم بزند و ...این فیلم اولین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده رفت و فیلم جان دارپیرامون یک اتفاق در یک مراسم عروسی و اتفاقات پس از آن است که در آن فاطمه معتمدآریا، باران کوثری، حامد بهداد، مسعود کرامتی و علی شادمان ایفای نقش می کنند.


فراهنگ**9246**9157 


  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =