فرمانده سپاه گیلان: اقتصاد مقاومتی، سلاح تحریم است

رشت - ایرنا - فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به آغاز تحریم ها از 40 سال قبل گفت: سلاح ما در برابر تحریم اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی است.

‌به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار عبدالله پور در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نمازجمعه رشت افزود: دشمن سه کار برنامه ریزی شده علیه ایران به عبارتی مثلت سه ضلعی علیه ایران شامل تحریم اقتصادی، ایجاد یأس و ناامیدی و مذاکره درست کرده است.
وی در تشریح ضلع اقتصادی دشمن و اینکه ما مشکل اقتصادی نداریم، اظهار داشت: انرژی و سوخت در اقتصاد هر کشور موثر است، نیروهای انقلابی کشورمان مسئله سوخت کشور را برای همیشه مرتفع کرده اند.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه در حوزه غذا و امنیت غذایی نیز مشکلی نداریم، خاطر نشان کرد: اگر ۲۰ سال یک دانه گندم و برنج وارد ایران نشود، خودکفا هستیم، ما مشکلات اقتصادی را با اقتصاد مقاومتی با کمک جوانان مرتفع کرده ایم و می کنیم.
فرمانده سپاه قدس استان گیلان در ادامه سخنانش با اشاره به ایجاد تردید، یأس، ناامیدی، شکاف و دو قطبی سازی از سوی دشمن بیان داشت: دشمن باز هم در این مرحله نمی تواند به موفقیت دست یابد.
وی درباره ضلع سوم دشمن با موضوع مذاکره تصریح کرد: آنها شعار مذاکره می دهند، این مذاکره یک نقشه است، برجام به ما نشان داد که اعتمادکردن به کسانی که ادعای انسانیت و آزادی دارند، بیهوده است.
سردار عبدالله پور در بخش دیگری از سخنانش در جمع نمازگزاران رشت با اشاره به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر تصریح کرد: رمز عملیات بیت المقدس در آزاد سازی خرمشهر یا علی بن ابی طالب بود؛ در آزاد سازی خرمشهر یادگرفتیم که اگر رزمندگان و پیروان الهی خالصانه برای خدا کار کنند و از امامشان پیروی نمایند، از همه سختی ها می گذرند و این درس بزرگی بود.
امروز سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس است.
۷۲۸۶ / ‏‬ ۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =