فرمانداری مشهد درخواستی برای میزبانی جام حذفی فوتبال دریافت نکرده است

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری مشهد گفت: تاکنون درخواست کتبی از فدراسیون فوتبال یا اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی مبنی بر تمایل به میزبانی مشهد برای بازی فینال جام حذفی فوتبال دریافت نکرده ایم.

فرمانداری مشهد درخواستی برای میزبانی جام حذفی فوتبال دریافت نکرده است
حیدرخوش نیت روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر منتظر درخواست یاد شده هستیم تا در رابطه با برگزاری این دیدار در مشهد تصمیم گیری شود.
مشهد به دلیل برخورداری از ورزشگاه امام رضا (ع) و عدم وابستگی هواداران به تیم‌های فینالیست یکی از گزینه‌های میزبانی دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور است.
دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در چارچوب رقابتهای نیمه نهایی جام حذفی فوتبال روز هشتم خرداد ماه برگزار خواهد شد و برنده این دیدار در فینال مقابل تیم داماش گیلان که پیش از این به این مرحله راه یافته قرار می‌گیرد.
تاریخ بازی نهایی جام حذفی هنوز اعلام نشده است.
جام حذفی فوتبال ایران برخلاف لیگ برتر فوتبال این کشور به صورت دیدارهای دوره‌ای و رفت و برگشت با حضور ۳۲ تیم و به شکل تک حذفی برگزار می‌شود.
اهمیت جام حذفی به این خاطر است که هر تیمی می‌تواند با چهار پیروزی به فینال راه یابد و قهرمان جام یاد شده نیز به عنوان یکی از نمایندگان ایران به صورت مستقیم در جام قهرمانان باشگاههای آسیا حضور پیدا خواهد کرد.
۱۹۲۲/۳۲۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =