نماینده همدان: مجلس حامی دولت است

همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی حامی دولت است، گفت: مشکلات معیشت مردم باید حل شود و پیگیر مبارزه با اخلالگران اقتصادی با تمام قوا هستیم.

امیرخجسته در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان با تبریک سالروز فتح خرمشهر، افزود: اقتدار و ایثار ملت ایران در فتح خرمشهر الگوی بسیار مناسبی برای رفع مشکلات اقتصادی و ساماندهی معیشت مردم است.
وی اضافه کرد: سوم خرداد الگویی برای حفظ اقتدار ملت ایران در برابر شرایط اقتصادی نابسامان امروزی است و معیشت و اقتصاد مردم باید ساماندهی شود.
خجسته تاکید کرد: دشمنان همواره در پی اخلال در نظم و وحدت ملت ایران و تضعیف جایگاه ایران در عرصه جهانی است.
وی به حضور ناوهای آمریکایی در خلیج فارس اشاره کرد و افزود: تشدید تحریم‌ها و جنگ روانی آمریکا هیچ تأثیری در تقوا و اقتدار ملت ایران نداشته و این تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنیم.
نماینده مردم در خانه ملت تکمیل شبکه ریلی همدان را از برنامه‌های نمایندگان دانست و گفت: همدان آماده انقلاب ریلی است.
وی جذب سرمایه گذار را از برنامه‌های استان در سال رونق تولید دانست و افزود: سرمایه گذاری در زمینه صنعت و گردشگری اقتصاد استان را متحول می‌کند.
خجسته تکمیل طرح‌هایی مانند پتروشیمی را در اولویت اعلام کرد و مژده بهره برداری از اینگونه طرح‌ها را در دهه فجر به مردم داد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تکمیل و زیباسازی ورودی‌های شهر را در جذب گردشگر مؤثر دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا طرح‌هایی باید طراحی و اجرا شود.
خجسته همچنین بکارگیری مدیران جوان در عرصه مدیریتی تاکید کرد و افزود: این موضوع به تحقق گام دوم انقلاب کمک می‌کند.
۷۵۲۷/‏۲۰۹۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =