تیم کشتی شهدای ارتش تیم خراسان رضوی را مغلوب کرد

مشهد- ایرنا- نایب رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی گفت: تیم کشتی آزاد شهدای ارتش با نتیجه هفت بر سه تیم هیأت کشتی این استان را شکست داد.
تیم کشتی شهدای ارتش تیم خراسان رضوی را مغلوب کرد
حسین طهماسبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته نخست مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد کشور صبح امروز در خانه کشتی استاد توکل مشهد برگزار شد.
وی اظهار داشت: در وزن ۵۷ کیلو گرم علیرضا محمدحسنی و در وزن ۶۱ کیلو گرم میر علی باوفا از تیم شهدای ارتش حریفان خود را شکست دادند.
وی با بیان اینکه در وزن ۶۵ کیلو گرم مجید ساده و در وزن ۷۰ کیلوگرم مهران دارابی از تیم هیأت کشتی خراسان رضوی بر حریفان خود غلبه کردند گفت: در وزن‌های ۷۴، ۷۹، ۸۶ نیز به ترتیب یزدان ثنائی، سیاوش حاتم وند و مرصاد مرغزاری از تیم شهدای ارتش حریفان خراسانی خود را شکست دادند.
نایب رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی ادامه داد: در وزن ۹۲ کیلو گرم امیر ارسلان تاتاری از تیم شهدای ارتش بدون حریف برنده اعلام شد، در وزن ۹۷ کیلو گرم هم دانیال شریعتی از همین تیم، بر حریف خراسانی خود غلبه کرد و مسابقه وزن ۱۳۰ کیلو گرم نیز با نتیجه مساوی ۶ بر ۶ بین یونس جعفر و علی ابراهیمی به پایان رسید.
طهماسبی افزود: تیم هیأت کشتی خراسان رضوی با تیم‌های پاس ارگ کیان نکا و هیأت کشتی تهران در گروه الف مسابقات لیگ دسته یک قرار دارد.
۷۵۰۷ / ۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =