۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 1013
کد خبر: 83325576
۲ نفر
دستگیری سارقان سابقه دار با 76 فقره سرقت در کرج

کرج - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سارقان سابقه دار تجهیزات داخل خودرو با 76 فقره سرقت در شهرستاهن کرج خبرداد.

سرهنگ نادربیگی روز پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی چندین فقره شکایت مردمی مبنی بر سرقت تجهیزات داخل خودرو در منطقه خرمدشت کرج، موضوع به صورت ویژه دردستورکار ماموران کلانتری ۴۱ خرمدشت قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با تشدید اقدامات کنترلی و نامحسوس در منطقه، در ساعات پایانی شب گذشته به ۲ نفر که در حال پرسه زدن در یکی از خیابان های خرمدشت بودند مظنون شدند که متهمان به محض مشاهده خودرو پلیس اقدام به فرار کردند لیکن در عملیات تعقیب و گریز دستگیر شدند.
نادربیگی افزود: در بررسی سوابق این افراد مشخص شد که دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت بوده و ۲ ماه پیش از زندان آزاد شده و در این مدت اقدام به ۷۶ فقره سرقت وسایل داخل خودرو و قطعات خودرو در مناطق خرمدشت، کمالشهر، آق تپه، مهرشهر، حصارک و اطراف آن کرده اند.
رئیس پلیس آگاهی البرز در خصوص شیوه و شگرد سارقان خاطر نشان کرد: متهمان در ساعت های پایانی شب و اوایل صبح با پرسه زدن در خیابان ها و کوچه های خلوت، خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی یا مدل پایین را شناسایی و اقدام به باز کردن در خودرو و سرقت محتویات داخل خودرو یا تجهیزات آنها می کردند.
وی افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آنجا با قرار وثیقه قانونی تحویل زندان شدند و تلاش برای سایر مالباختگان نیز ادامه دارد.
۲۰۹۸/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =