۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۵
کد خبرنگار: 1009
کد خبر: 83325527
۰ نفر
ورزشگاه یادگار امام قم آمادگی برگزاری فینال جام حذفی را دارد

قم- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان قم با اشاره به قرار گرفتن نام ورزشگاه یادگار امام(ره) قم به عنوان یکی از گزینه های برگزاری فینال جام حذفی فوتبال گفت: این ورزشگاه در بالاترین شرایط استاندارد قرار دارد و آمادگی برگزاری فینال جام حذفی را دارد.

سعید معارف وند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به سابقه میزبانی ورزشگاه یادگار امام قم از مسابقات لیگ قهرمانان آسیایی افزود: در زمانی که تیم فوتبال صبای قم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشت، ناظران کنفدراسیون آسیا برای برگزاری این رقابت ها در ورزشگاه یادگار امام (ره)، ۱۸ ایراد گرفتند که تمام این ایرادها در همان زمان برطرف شد.
وی ادامه داد: با رفع این نواقص، این ورزشگاه در آن زمان موفق به کسب رتبه A از کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب کرد که در این سال ها، وضعیت ورزشگاه یادگار امام در بالاترین سطح حفظ شده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان قم، شرایط چمن این ورزشگاه را عالی دانست و افزود: ورزشگاه با داشتن بالاترین استانداردها، نه تنها توان برگزاری فینال جام حذفی کشور بلکه آمادگی میزبانی از مسابقات ملی و بین المللی را دارد.
معارف وند، با اشاره به حذف تیم صبای قم از لیگ برتر فوتبال و به حاشیه رفتن ورزشگاه یادگار امام (ره) به عنوان یکی از زیرساخت مهم ورزشی استان، ادامه داد: نزدیکی به تهران از جمله ویژگی های برجسته این ورزشگاه است ضمن اینکه برگزاری این رقابت ها در ورزشگاه یادگار امام (ره) می تواند بار دیگر شور و نشاط فوتبال را به قم بازگرداند.
وی با اشاره به استقبال اداره کل ورزش و جوانان قم از برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه یادگار امام افزود: در صورتی که قم به عنوان میزبان برگزاری این رقابت ها انتخاب شود، تمام زیرساخت های لازم برای برگزاری مناسب این مسابقه در استان فراهم است.
ورزشگاه یادگار امام (ره) قم با گنجایش ۱۵ هزار صندلی، تاکنون میزبان مسابقات مهم ملی و بین المللی در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بوده و دارای بالاترین استانداردهاست.
۷۴۰۴/ ۶۱۳۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =