تورنتو در آستانه تاریخ سازی در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا 

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال تورنتو با کسب سومین برد در فینال کنفرانس شرق لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا NBA در آستانه کسب نخستین قهرمانی در این کنفرانس قرار گرفت.

در پنجمین دیدار از فینال کنفرانس شرق لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تورنتو توانست به سومین پیروزی برابر میلواکی برسد و در آستانه صعود به فینال قرار گیرد. در شرایطی که بسیاری از اهالی بسکتبال پیش بینی می کردند میلواکی به سادگی از سد تورنتو عبور کند و پس از قهرمانی در این کنفرانس به فینال فصل برسد این تیم به همراه ستاره یونانی اش به مشکل خورده و اکنون در آستانه ناکامی قرار دارد. با این نتیجه تورنتو در آستانه کسب یک نتیجه تاریخی در دوران فعالیتش است.
در این مسابقه تورنتو با درخشش «کاوی لئونارد» ستاره خود ۱۰۵ بر ۹۹ به برتری رسید و در مجموع ۳ بر ۲ پیش افتاد و حالا با یک پیروزی دیگر قهرمان کنفرانس شرق می شود. لئونارد در این مسابقه ۳۵ امتیاز، ۹ ریباند و ۷ پاس منجربه گل داشت.  
برای میلواکی هم «جیانیس آنتتوکونمپو» ۲۴ امتیاز داشت اما اتفاقی که در پایان مسابقه برای این ستاره یونانی افتاد عجیب بود. در شرایطی که یک دقیقه به پایان مسابقه مانده بود و ۲ تیم اختلاف کمی داشتند جیانیس از زمین بازی خارج شد اما دوباره بازگشت.
این رفت و آمد باعث عقب افتادن میلواکی شد و هواداران به شدت از این رفت و آمد انتقاد کرده اند. گفته شده این بازیکن یونانی در صحنه قبل از ترک زمین از ناحیه دست آسیب دیده و دیگر نمی توانسته بازی کنه اما پس از ترک زمین دوباره وارد میدان شده است. هواداران میلواکی در صفحه های مجازی به این موضوع انتقاد کردند و گفتند اگر ستاره تیمشان از زمین خارج نمی شد به طور قطع برنده بازی تورنتو نبود.  
اتفاق جالب از امروز ایجاد حاشیه های عجیب «کاوی لئونارد» ستاره تورنتو است. این بازیکن که در آستانه قهرمانی کنفرانس شرق لیگ NBA قرار دارد با اخباری جالب درباره خودش مواجه شده است. رسانه ها اعلام کرده اند که باشگاه لس آنجلس لیکرز تمایل زیادی به جذب این بازیکن پیدا کرده و فردی که پشت پرده این تصمیم لیکرز قرار دارد کسی نیست جز «لبرون جیمز» که این روزها علاقه زیادی به بازی کردن با همه ستاره های بسکتبال آمریکا دارد. گفته شده لبرون جیمز با کاوی لئونارد برای انتقال به لیکرز صحبت نیز داشته است.  
ورزشی*۹۲۱۹*۱۰۶۷**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =