نرخ جدید کرایه تاکسی در کرمانشاه اعلام شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به افزایش میانگین 23 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها گفت: نرخ های جدید کرایه تاکسی از روز پنجشنبه 2 خرداد اعمال شد و رانندگان ملزم به رعایت نرخ های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

سجاد سلیمانی در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی براساس میزان تورم، کارشناسی و تدوین شد، افزود: نرخ های کرایه تاکسی پس از تصویب و تایید لازم الاجرا می باشد.
وی اظهار داشت: هیچ راننده ای حق ندارد افزون بر نرخ قانونی و مصوب اعلام شده از مسافران کرایه اخذ کند با این حال اگر احیاناً افرادی خودسرانه نسبت به افزایش نرخ مصوب اقدام کنند، مسافران می‌توانند با به خاطر سپردن کد یا شماره پلاک این خودروها و تماس با شماره تلفن ۳۸۲۴۶۵۶۵/۳۸۲۱۱۹۴۸ شکایت خود را به واحد بازرسی و شکایت تاکسیرانی اعلام کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه در ادامه گفت: بی شک رانندگان تاکسی همواره در خدمات رسانی به مردم شریف شهر کرمانشاه پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به شهر و شهروندان یاری رسانده اند و از تمامی این عزیزان که همکاری و همراهی بسیار سنجیده و ارزشمندی با سازمان تاکسیرانی و مردم داشته و صبورانه از افزایش نرخ کرایه، پیش از زمان اعلام رسمی، خودداری کردند و موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوردند، صمیمانه سپاسگزاریم.
نرخ های جدید برای ۶ مسیر کلی تعریف شده، که حداقل آن برای مسیرهای کوتاه هزار تومان و طولانی ترین مسیر نیز ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.
علاوه بر چهار شرکت تاکسی اینترنتی دارای مجوز، ۹ هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی اکنون در شهر کرمانشاه فعال است.
شهر کرمانشاه حدود یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =