۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۴
کد خبرنگار: 992
کد خبر: 83325446
۰ نفر
سوم خرداد آئینه تمام نمای دفاع مقدس است

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر آئینه تمام نمای دفاع است که باید همواره گرامی داشته شود.

به گزارش ایرنا، عبدالحسن رفیعی پور روز جمعه در نشست با مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان تنگستان افزود: با گرامی داشت سوم خرداد فرهنگ دلیرمردی، شجاعت و دفاع از وطن را به نسل جوان و نوجوان جامعه منتقل می کنیم.

وی بیان کرد: باید برای همه یادآوری شود که برای حفظ این خاک، انقلاب و آرمان‌های والای حضرت امام (ره) چه تلاش‌هایی صورت گرفت و چه خون‌هایی ریخته شد تا ما امروز به اینجا برسیم.

رفیعی پور با اشاره به 14 خرداد سالروز ارتحال امام راحل یادآورشد: امنیت، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مدیون آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی است و وظیفه مردم و مسئولان است که در مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) حضور فعالی داشته باشند.

وی گفت: اندیشه، راه و مرام آن حضرت امام خمینی (ره) برگرفته از یک تفکر دینی و اسلامی بود پس همه ما موظف هستیم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و پرفروغ تر شدن یاد و خاطره حضرت امام (ره) که بر گردن همه ما حق بزرگی دارند تلاش کنیم.

فرماندار تنگستان افزود: امام خمینی (ره) با تشکیل حکومت اسلامی روحی تازه در کالبد این سرزمین رویاند و امید می رود بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب و با حضور هر چه بیشتر مردم و مسئولان یاد و خاطره ایشان را گرامی بداریم.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس یکی از یادگارهای تاریخی حضرت امام (ره) است که تا آزاد سازی قدس شریف ادامه دارد.

رفیعی پور گفت: روز جهانی قدس جلوه‌ای از استکبار ستیزی است که امام خمینی (ره) در آن سال‌ها پایه گذاری کرد و امروز شاهد هستیم در بیشتر کشورهای دنیا این روز گرامی داشته می‌ شود.

6047/6045


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =