بهزاد فراهانی با «ترور» به تماشاخانه سرو می آید
نمایش ترور

تهران -ایرنا- نمایشنامه «ترور» اثر حمیدرضا نعیمی به کارگردانی میلاد جباری مولانا درتماشاخانه سرو خوانده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، نمایشنامه ترور به قلم حمیدرضا نعیمی ، که به وقایع شهادت امیرالمومنین علی (ع) توسط ابن ملجم مرادی در سال چهلم هجری می پردازد در ایام سوگواری و شهادت آن حضرت در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس توسط هنرمندان برجسته تئاترکشور نمایشنامه خوانی خواهد شد.
دراین نمایشنامه خوانی که قرار است عواید آن صرف امورخیریه و کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شود بهزاد فراهانی، امید زندگانی ،منوچهر والی زاده ،روشنک رضایی مهر، عاطفه جلالی ، هانیه رحیمی، محمد جباری مولانا ،آریاز ذوالفقاری، محسن محمودیان، مهران نیکزاد طالمی ،الهه نورانی ،عاطفه توکلی، علی فرجی، سیمین رضا زاده ،محمد نوروزی، فاطمه نعیمی مهدیه توجه ،آذین عباسپور و میلادجباری مولانا به ایفای نقش و خوانش متن می پردازند.
شهناز نوری منشی صحنه، بردیا یوسفی موسیقی و میتراسیاووشی هماهنگی این نمایش را برعهده دارند.
این نمایشنامه خوانی قرار است روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (پنجم هفتم و هشتم خرداد ماه98) از ساعت 19 در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس برگزار گردد.
تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس واقع درخیابان آیت الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح جنب ایستگاه مترو طالقانی واقع شده است.
تماشاگران برای خرید بلیط به صورت همت عالی می توانند به تماشاخانه سرو مراجعه نمایند و یا از طریق سایت تیوال بلیط این نمایش را خریداری نمایند.
فراهنگ**9494**9121

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =