۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83325364
۰ نفر
پیشکسوت استقلال: آبی پوشان فصل بعد باید قهرمان شوند

تهران- ایرنا- مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: مسئولان باشگاه باید دست به دست هم بدهند تا استقلال در فصل آینده لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست یابد.

«سیاوش اکبرپور» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: متاسفانه فصل استقلال با نتایج نه چندان خوب به پایان رسید و این برای هواداران که آرزوی خود را در رنگ آبی و تیم استقلال جستجو می کنند، رضایت بخش نیست.
وی با اشاره به اینکه انتظارات از استقلال بسیار بالاست، ادامه داد: همه توقع دارند این تیم در مسابقاتی که در جام های مختلف پیش رو دارد مدعی قهرمانی باشد نه این که به راحتی حذف شود.
مهاجم اسبق استقلال خاطرنشان کرد: در روزهایی که از «وینفرد شفرد» انتقاد می کردم، برخی ها بر این باور بودند انتقادات من درست نیست. گذشت زمان ثابت کرد حرف هایی که بر زبان می آوردم واقعیت داشت و این مربی نتوانست به استقلال کوچک ترین کمکی کند.
اکبرپور تصریح کرد: حالا که فصل به تازگی تمام شده است مسولان استقلال نباید زمان را از دست بدهند و در سریع ترین زمان ممکن قرارداد بازیکنانی که آزاد هستند را تمدید و بازیکنانی جذب کنند که در حد نام بزرگ استقلال باشند.
وی تاکید کرد: انتخاب مربی استقلال باید در سریع ترین زمان ممکن رخ دهد و یک مربی خارجی طراز اول هدایت آبی پوشان را بر عهده بگیرد که بتواند از این تیم مدعی قهرمانی بسازد.
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال فصل آینده باید قهرمان شود و این انتظار بجایی است که باید برآورده شود.
ورزشی*م.ت*1067**