فرمانده تيپ انصار الرسول (ص) جوانرود: فتح خرمشهر امداد الهي بود

كرمانشاه- ايرنا- فرمانده تيپ انصارالرسول (ص) جوانرود با ياد آوري پيروزي انقلاب اسلامي و دشمني هاي آمريكا و استكبار جهاني گفت: آزاد سازي خرمشهر و حماسه سوم خرداد امداد الهي بود چرا كه رزمندگان ما اعتقاد به خدا داشتند و انقلاب اسلامي نيز متكي به اسلام بود.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار ناصر باباخاني روز پنجشنبه در آئين گراميداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر كه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد حامع جوانرود برگزارشد، افزود: بزرگترين پيام فتح خرمشهر شكست دشمن و پايداري ايران اسلامي و ايمان راسخ به خدا بود.
وي به لشكر كشي‌هاي آمريكا اشاره كرد و اظهارداشت: آمريكا هر روز لشكر كشي‌هايي دارد و امروز نيز براي ترساندن رزمندگان و انقلابيون لشكركشي مي‌كند اما رزمندگان و انقلابيون ما نشان داده اند كه هيچ واهمه‌اي از لشكر كشي دشمنان ندارند.
فرمانده تيپ انصارالرسول جوانرود خاطرنشان كرد: دشمنان از رزمندگان اسلام مي ترسند اگر آنان نمي‌ترسيدند يك لحظه از حمله به ايران اسلامي درنگ نمي‌كردند.
سردارباباخاني با تاكيد بر هوشياري و اتحاد و انسجام مردم در برابر دشمني‌هاي آمريكا يادآورشد: تا زماني ملت بزرگ ايران در مسير ولايت ورهبري با اتحاد و انسجام حركت كند آسيبي نخواهدديد.
فرمانده سپاه ناحيه جوانرود نيز با گراميداشت سالروز فتح خرمشهر به اهميت عمليات بيت المقدس اشاره كرد و گفت: فتح خرمشهر بزرگترين دستاورد براي ايران اسلامي بود.
سرهنگ ابوذر انوري با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري كه خرمشهرها در راه است، افزود: امروز مسائل اقتصادي و اجتماعي و… فتح خرمشهر است كه براي فتح آن بايد همت گماريم.
وي اظهارداشت: به حمد خداوند و در سايه پيروي از منويات مقام معظم رهبري و اتحاد و همبستگي ملت بزرگ ايران از محاصر اقتصادي دشمن هم عبور خواهيم كرد.
سرهنگ انوري يادآورشد: همه ما بايد باوحدت وبردادري، وروحيه انقلابي وجهادي با تبعيت از ولايت و رهبري در مقابل توطئه‌هاي دشمنان ايستادگي كنيم.
8066/‏7453