پیگیری نماینده استان یزد به پرداخت مطالبات شاغلان نظام سلامت

یزد - ایرنا - نماینده استان یزد در مجلس شورای اسلامی بر حل مشکلات و تامین مطالبات کارکنان درمانی و شاغلان مراکز بهداشتی و درمانی به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم تاکید کرد.

به گزارش روز پنجشنبه دفتر محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس، وی در دیدار رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و مذاکره تلفنی با دکتر اکرمی معاون وزارت اموری اقتصادی و دارایی و خزانه دار کل کشور و دکتر حاجی محمدی معاون سازمان برنامه و بودجه، درخصوص مطالبات تأمین اجتماعی و تخصیص اعتبار پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهوری نیز از طریق رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ اقدامات لازم را انجام داد.
وی در این نشست با تقدیر از زحمات و تلاش همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی مراکز بهداشتی استان ابراز امیدواری کرد که با انجام این پیگیری‌ها در سطح کشور، شاهد بهبود و ارتقا ی سطح خدمات رسانی نظام سلامت در استان یزد باشیم.
نماینده مردم اردکان همچنین به برخی از نیازهای شهرستان در این بخش از جمله بهبود وضعیت بیمارستان ضیایی و تقویت دانشکده طب سنتی اردکان و … پرداخت و خواستار پیگیری و حل مشکلات مذکور شد.
۷۵۴۴/ ۲۰۴۷/