گزارش عملكرد آمريكا در حوزه حقوق بشر در مجلس بررسي مي شود

تهران- ايرنا- نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسات هفته آينده خود گزارش كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در مورد عملكرد ايالات متحده آمريكا در حوزه حقوق بشر در سال 97 را بررسي مي كنند.

مجلس شوراي اسلامي هفته آينده روزهاي شنبه و يكشنبه جلسه علني دارد، قرار است گزارش كميسيون فرهنگي در مورد عدم اجراي قانون حمايت از عامران به معروف و ناهيان از منكر در جلسات هفته آينده مجلس قرائت شود.
نمايندگان مجلس طرح يك فوريتي ساماندهي بازار خودرو، لايحه حفاظت از خاك اعاده شده از شوراي نگهبان و طرح اصلاح جدول حوزه هاي انتخابيه مجلس شوراي اسلامي و تعداد نمايندگان را در جلسات هفته آينده بررسي كنند.
بررسي طرح اصلاح مواد 1 و 10 قانون نحوه فعاليت احزاب و گروه هاي سياسي، طرح تشكيل وزارت تجارت و خدمات بازرگاني و لايحه اهداف، وظايف و اختيارات وزارت ورزش و جوانان در دستور كار جلسات هفته آينده مجلس قرار دارد.
نمايندگان مجلس قرار است لايحه حمايت از محيط بابان و جنگل بانان، لايحه كمك به ساماندهي پسماندهاي عادي با اولويت استان هاي ساحلي و كلانشهرها با مشاركت غيردولتي و طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي را نيز هفته آينده بررسي كنند.
سيام*3061**9121