استاندار كهگيلويه و بويراحمد سالروز سوم خرداد را تبريك گفت

ياسوج- ايرنا- استاندار كهگيلويه وبويراحمد در پيامي سوم خردادماه، سالروز آزادسازي خرمشهر، روز حماسه، مقاومت و پيروزي را تبريك گفت.

به گزارش ايرنا، در متن پيام تبريك علي محمد احمدي آمده است: سوم خرداد ماه يادآور رشادت ها،رادمردي ها و جانفشاني هاي مرداني است كه با سلاح ايمان، عزت و خودباوري در برابر تماميت خواهي و ستمگري استكبار و مرتجعان منطقه ايستادند. حراست و حفاظت از كيان و مرزهاي ايران اسلامي و تماميت ارضي اين سرزمين مديون از خودگذشتگي فرزندان پاك سيرتي است كه با تمام هستي خود در برابر دشمنان و زياده خواهي اربابانشان قد علم كردند و پرچم افتخار و غرور ملي را در جهان به اهتزاز درآوردند.
در ادامه اين پيام آمده است: بازخواني، ترسيم و پاسداشت اين رخداد بزرگ تاريخي و سرنوشت‌ساز در حقيقت تقدير از حماسه آفريني‌ها و رشادت‌هاي فرزندان غيور ايران اسلامي و تداوم باورها و نگرشهاي اصيل دفاع از حريم ارزشهاي ناب اين انقلاب شكوهمند اسلامي است.
احمدي تاكيد كرده است: در اين روز تاريخي و سرنوشت ساز ‌دليرمردان و شيرزنان ايران اسلامي همگام و يكپارچه و با اتكا به خداوند سبحان و اراده قلبي خود، به مقابله جانانه با دشمنان تا بن دندان مسلح و حاميان غربي شان پرداختند و تابلوي اقتدار و ظلم ستيزي اين مرز و بوم را در معرض ديد جهانيان به تصوير كشيدند.
در ادامه پيام استاندار آمده است: اينجانب سوم خردادماه و سالروز فتح غرور آفرين خرمشهر را به خانواده هاي معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران، جانبازان دوران دفاع مقدس و همه ملت فهيم و مقتدر ايران اسلامي و به ويژه مردم هميشه در صحنه و باصلابت استان كهگيلويه و بويراحمد تبريك و تهنيت عرض نموده و براي همگان توفيق روز افزون ،عزت و سربلندي از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
9929/3239