۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۶
کد خبر: 83325266
۰ نفر
معاون سياسي انتظامي فرمانداري شميرانات تغيير كرد

تهران- ايرنا- «بهمن جليليان » با حكمي از سوي استاندار تهران به عنوان سرپرست معاونت سياسي انتظامي فرمانداري شهرستان شميرانات منصوب شد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران در متن حكم وي آمده است: جناب آقاي بهمن جليليان به موجب اين حكم و بنا به پيشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان شميرانات جنابعالي به سمت سرپرست معاونت سياسي انتظامي فرمانداري شهرستان شميرانات منصوب مي شويد.
همچنين در اين حكم آمده است: اميد است با استعانت از خداوند تبارك و تعالي با رعايت خط مشي اعلام شده وشرح وظايف قانوني و بكارگيري شيوه هاي مناسب در اعمال سياست هاي عمومي دولت تدبير و اميد درخدمت به مردم شهرستان كه ولي نعمت تان وسرمايه هاي اصلي نظام جمهوري اسلامي هستند،موفق و مؤيد باشيد.
به گزارش ايرنا، «همايون دهاقين» پيش از اين به عنوان معاون سياسي انتظامي فرمانداري شميرانات فعاليت داشت و «بهمن جليليان» در همين سمت در فرمانداري اسلامشهر مشغول به كار بود.
شهرستان شميرانات متشكل از شهر شميران (منطقه يك، بخش اعظمي از منظقه سه و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعيتي افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقي تهران واقع شده است.
تهرام/9897//6139