بيش از 24 هزار يتيم تحت حمايت كميته امداد سيستان و بلوچستان هستند

زاهدان -ايرنا - مديركل كميته امداد امام خميني (ره) سيستان و بلوچستان گفت: هم اينك بيش از 24 هزار يتيم نيازمند سرپرستي در اين استان تحت حمايت كميته امداد امام(ره) سيستان و بلوچستان قرار دارند.

سيدمهدي عبادي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: سال گذشته چهار ميليارد و 700 ميليون تومان توسط خيران سيستان و بلوچستان و خارج از استان براي اطعام ايتام اختصاص يافت كه برپايي سفره‌هاي افطاري، توزيع غذاي گرم و سبد كالا بين مددجويان انجام شده است.
وي با اشاره به اينكه كميته امداد امام (ره) سيستان و بلوچستان در طول ماه رمضان برنامه‌هاي مختلفي دارد افزود: يافتن حامي براي ايتام از جمله برنامه‌هاي مهم اين نهاد در ماه مبارك رمضان است كه با جديت دنبال مي شود.
مديركل كميته امداد امام خميني (ره) سيستان و بلوچستان افزود: خيران مي توانند با حمايت از يك يا چند كودك يتيم ميزان مبلغ تعهدي خود را به صورت ماهانه به حساب اين ايتام واريز كنند.
وي خاطرنشان كرد: خيران تا پايان ماه رمضان براي كمك به نيازمندان و اهداي هداياي خود مي توانند به دفاتر كميته امداد امام (ره) مراجعه و يا از كد دستوري #054*8877* يا تماس با تلفن نيكوكاري 096887، نصب اپليكيشن سكه و سنا با دانلود از كافه بازار و مراجعه به قسمت نيكوكاري و كميته امداد، شماره حساب بانك ملي 01070734344006 وجوه اماني و شرعي كميته امداد استفاده كنند.
وي تصريح كرد: كمك هاي حتي جزئي مردم نيكوكار به درياي خروشان مهر و محبت براي نيازمندان تبديل خواهد شد.
به گزارش ايرنا هم اينك 157 هزار و 822 خانوار استان زير پوشش كميته امداد سيستان و بلوچستان قرار دارند كه بيش از 50 درصد اين جمعيت به تازگي اضافه شده اند.
9914 **6081