مبنا و شاخص هاي حركت ارزشي و انقلابي به تصويب رسيد

تهران- ايرنا- چهارمين نشست هم انديشي احزاب و تشكل هاي ارزشي، ولايي و انقلابي در محل جامعه روحانيت مبارز برگزار شد و 4 مبنا و 14 شاخص به تصويب جلسه رسيد.

به گزارش روز پنجشنبه دفتر رسانه جامعه روحانيت مبارز، چهارمين نشست هم انديشي احزاب و تشكل هاي ارزشي، ولايي و انقلابي با حضور دبيران و مسئولان تشكل ها احزاب و جبهه هاي ارزشي، ولايي و انقلابي پيش از ظهر امروز در محل جامعه روحانيت مبارز برگزار شد.
در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين «محمدحسين موسي پور»، عضو شوراي مركزي و مسئول تشكيلات جامعه روحانيت حضور شخصيت هاي انقلابي با رويكردهاي مختلف را مبارك دانسته و هدف از اين جلسات را رسيدن به وفاق حداكثري نيروهاي ارزشي، ولايي و انقلابي بيان كرد.
وي اضافه كرد: مجموعه جريان ولايي و انقلابي داراي ظرفيت هاي فراوان و پايگاه و جايگاه مردمي در همه اقشار هستند كه وفاق و همدلي و هم افزايي آنها در عرصه هاي سياسي فرهنگي و اجتماعي مي تواند بر تحقق اهداف جريان انقلاب سرعت و غنا بخشد.
حجت الاسلام والمسلمين موسي پور در ادامه به تبييين و تشريح دستور جلسه پرداخت.
در ادامه جلسه آيت الله «محمدعلي موحدي كرماني» با بيان نكاتي اخلاقي در باب فضائل ماه مبارك رمضان و شب هاي قدر، توبه به درگاه خداوند و پرهيز از قدرت طلبي پرداخت و گفت: در اين ماه بايد اساس توبه است و تغيير حال است نه صرف تغيير قال و اظهار، ما بايد از رفتارهاي بدمان برگرديم.
رييس جامعه روحانيت مبارز ادامه داد: بايد از شهرت طلبي، شهوت طلبي و رياست طلبي دور شويم و ورود و خروج ما به مسئوليت ها و كارها و انتخابات براي جذابيت آن نباشد و بايستي هدف اصلي و اساسي را خدمت به خلق خدا و رضايت حضرت حق قرار دهيم.
پس از بيانات آيت الله موحدي كرماني، جزئيات شاخص هاي حركت جريان ارزشي و انقلابي كه در جلسه قبل كليات آن به تصويب اعضاي نشست رسيده بود بررسي شد و با 4 مبنا و 14 شاخص به تصويب جلسه رسيد كه به زودي منتشر خواهد شد.
دستور بعدي جلسه نشست هم‌انديشي احزاب و تشكل هاي انقلابي، ارزشي و ولايي بررسي وضعيت شناسي سياسي سال 98 كشور بود كه با دغدغه رسيدن به ديدگاه مشترك براي حركت و اقدام به بحث ميان اعضا گذاشته شد.
در پايان اين نشست حجت الاسلام والمسلمين «مصطفي پورمحمدي» دبيرعالي جامعه روحانيت با اشاره به لزوم رسيدن به افق مشترك بر تدوين يك متن علمي و دقيق از وضعيت شناسي سياسي كشور تاكيد كرد و افزود: رسيدن به يك وضعيت شناسي دقيق مي تواند در همه بخش ها براي جريان ارزشي و انقلابي راهگشا و موثر باشد.
گفتني است، هم انديشي احزاب و تشكل هاي انقلابي، ارزشي و ولايي نخستين پنج شنبه هر ماه به ميزباني جامعه روحانيت مبارز كشور برگزار مي شود.
سيام*3202**9121