هنوز برای نقل و انتقالات پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با صراحت اعلام می‌ كنم هنوز برای نقل و انتقالات تصمیم‌ گیری نكرده‌ ایم و فهرست ورود و خروج نداریم.

«ایرج عرب» با ابراز نگرانی نسبت به بعضی شایعه ‌سازی ‌ها در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: برای ما قابل پیش بینی بود كه در این مقطع با توجه به قهرمانی كه در لیگ برتر داشتیم، برای به حاشیه بردن تیم و بر هم زدن تمركز مجموعه با چنین حاشیه‌ سازی ‌هایی روبرو شویم.
وی ادامه داد: . وقتی دو بازی دیگر باقی مانده است طبعا نمی ‌توانیم به نقل و انتقالات ورود كنیم. بعضی می ‌خواهند با این قبیل كارها، پرسپولیس را از قهرمانی حذفی دور كنند تا دبل قهرمانی رقم نخورد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس یادآورشد: وقتی این شایعات رواج پیدا می ‌كند به نظر ما یك هدفش این است كه ذهن بازیكن و هوادار ما را بر هم بریزد.
به گزارش روز پنجشنبه باشگاه پرسپولیس، عرب خاطر نشان كرد: از هواداران هم تقاضا داریم برای موفقیت تیم به این قبیل اخبار توجه نكنند. با بها دادن به این شایعات، به رواج آنها كمك می ‌شود و تیم را از آرامش و تمركز دور می‌ كند. هواداران اخبار موثق درباره نقل و انتقالات را هم از سایت رسمی باشگاه دنبال كنند.
مدیرعامل پرسپولیس اضافه كرد: در این آشفته بازار شایعات، بعضی می‌ خواهند آب را گل آلود كنند تا از آن ماهی بگیرند. اول شایعه می‌ كنند فهرست وجود دارد بعد برای بازیكنان خودشان با نام پرسپولیس بازار گرمی می ‌كنند. از طرفی هم به پرسپولیس لطمه می ‌زنند.
عرب خاطرنشان كرد: گاهی هم افرادی به دروغ خودشان را از طرف پرسپولیس معرفی می ‌كنند یا به بازیكنان دیگر تیم‌ ها می ‌گویند كه پرسپولیس آن‌ ها را می‌ خواهد و آن بازیكن هم باور می‌ كند. گاهی هم ممكن است با یك بازیكن ما مشكل داشته باشند و مرتب در پست او از بازیكنانی نام می‌ برند كه پرسپولیس می ‌خواهد آنها را جذب كند در حالی كه ما منتظریم این دو بازی هم تمام شود و بعد تازه با برانكو بنشینیم و به یك جمع‌بندی برسیم.
ورزشی**9128**1883