پیروزی بدون قوی تر شدن در برابر دشمن بدست نمی آید

تبریز- ایرنا - امام جمعه مرند گفت: آینده ما همان سلاح گذشته ما است و پیروزی ما جز با قویتر شدن در برابر دشمن بدست نمی آید.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده روز پنجشنبه در مراسم صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی مرند با اشاره به آزادسازی خرمشهر پس از 578 روز اسارت اظهار داشت: علاوه بر خرمشهر، روزهای مقاومت دیگری از جمله 4 خرداد روز دزفول قهرمان و 5 خرداد روز مقاومت حزب الله لبنان كه ارتش صهیونیستی با ذلت وادار به شكست شد را داشتیم.
وی خرمشهر را قله مقاومت بیان كرد و افزود: در حالیكه صدام در زمان جنگ در فكر پیشروی در خاك ایران بود، بیش از 40 دولت با مقاومت نیروهای مسلح و مردم، اعتراف كردند، ارتش صدام شكست خورده و ایران پیروز خواهد شد كه اینكار با پیروزی خرمشهر عملی شد.
امام جمعه مرند با بیان اینكه خرمشهر نماد پایداری و مقاومت است اضافه كرد: همانطور كه در آن زمان با فرهنگ و تفكر بسیجی پیروز شدیم، امروز نیز همانطور كه مقام معظم رهبری فرمودند، شعار اصلی ما در مقابل دشمن، مقاومت است.
وی خاطرنشان كرد: برخی فكر می كردند با اتمام جنگ، ماموریت بسیج نیز پایان یافته، در حالیكه امروز استفاده از تفكر بسیجی برای تشكیل حكومت بزرگ اسلامی در جهان و هسته های مقاومت در برابر دشمن، از اهداف و شعارهای راهبردی ما است.
حجت الاسلام نعمت زاده با بیان اینكه مقاومت سوریه، لبنان، یمن و سایر كشورهای اسلامی مدیون روح بسیجی است، گفت: اگر نیروهایی با تفكر بسیجی در دنیا وجود دارد و دشمن در برابر جبهه مقاومت زمین گیر شده است، بخاطر برنامه دراز مدت و دوراندیشی امام (ره) بود.

امام جمعه مرند اظهار داشت: ما نباید ذره ای از تفكر بسیجی و امام راحل غفلت كنیم زیرا كه كوچكترین غفلت ما، می تواند خسارتهای جبران ناپذیری برای اسلام و كشور وارد كند.
وی یادآوری كرد: ملت ایران مثل گذشته، همچنان به سلاح مقاومت پایبند بوده و با تفكر بسیجی در تلاش برای رسیدن به پیروزی و تشكیل دولت و تمدن اسلامی است.
/3071/9916