تعداد ناوهاي آمريكايي ها درخليج فارس نسبت به گذشته كمتر شده است

تهران- ايرنا- جانشين فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: تبليغات آمريكايي ها در خليج فارس در حالي مطرح مي شود كه تعداد ناوهاي آن ها به نسبت گذشته كمتر شده است.

سردار دريادار «علي فدوي» امروز- پنجشنبه- در حاشيه مراسم شكرگذاري و نثار تاج گل در حرم امام خميني (ره)، در جمع خبرنگاران در رابطه با حضور ناوهاي آمريكايي در خليج فارس اظهارداشت: تبليغات آمريكايي ها در خليج فارس در حالي مطرح مي شود كه تعداد ناوهاي آن ها به نسبت گذشته كمتر شده است.
وي در بخش ديگري از صحبت هاي خود عنوان كرد: ما براي آزادسازي هر خرمشهري نه تنها فيزيكي بلكه هر خرمشهري در آموزش، اقتصاد، فرهنگ و هر زمينه ديگري اگر به همان قاعده عمل كنيم كه پيامبر اسلام براي ما آورد كه بسيار هم ضروري است.
جانشين فرمانده سپاه ادامه داد: اگر ما به همه اين قاعده‌ها عمل كنيم، در همه خرمشهر‌ها پيروز خواهيم شد. چرا برخي نمي‌خواهند قبول كنند كه قاعده گفته شده از سوي خداوند صحيح است نه وعده‌هاي دشمنان.
سردار فدوي با اشاره به اينكه حل مشكلات و مسائل اقتصادي حتما آسان‌تر از جنگ است، يادآور شد: امروز در حالي در اين كار آسان به نسبت دوران دفاع مقدس به موفقيت كامل دست پيدا نمي‌كنيم كه در آن دوران اگر چه پاي جان در ميان بود اما به موفقيت رسيديم البته اين موفقيت براي رزمندگان ما در سوريه هم محقق شد كه تمام دنيا هم به آن اذعان كردند.
وي تصريح كرد: مردم ايران همه از موفق‌ترين انسان‌ها هستند به نحوي كه يكي از انديشمندان آمريكايي در اوايل رياست جمهوري ترامپ گفته بود كه علت موفقيت آمريكا در همه زمينه‌ها ايرانيان هستند و اگر اين مردم از آمريكا بروند علم و فناوري هم از آمريكا خواهد رفت.
سردار فدوي ادامه داد: پس وقتي سرمايه انساني كه مهم‌ترين نقش در پيشرفت جامعه دارد را در اختيار داريم چرا برخي به جاي اتكا به ابن سرمايه داخلي به توانمندي‌ها ديگران اتكا مي‌كنند؟
جانشين فرمانده سپاه عنوان كرد: اگر در همه امور از جمله اقتصاد به توانمندي متخصصان خودمان و بر اساس قاعده‌هاي قرآني و روش‌هاي مشخص شده از سوي خداوند عمل كنيم، پيروز خواهيم بود.
فدوي خاطرنشان كرد: سپاه به دليل آن كه پاسدار انقلاب است، در هر حوزه اي كه مقام معظم رهبري دستور بدهد بواسطه داشتن توانمندي هاي بي همتا مي تواند با بهره گيري از آنها به موفقيت برسد چون ميليون ها بسيجي در كشور هستند كه مي توانند در حوزه هاي مختلف موفق عمل كنند.
سيام*9612**9121