فوتسال جام رمضان كهگيلويه و بويراحمد با چهار بازي پيگيري شد

ياسوج- ايرنا- مديركل ورزش و جوانان كهگيلويه و بويراحمد گفت: رقابت هاي فوتسال جام رمضان دستگاه هاي اجرايي اين استان شامگاه چهارشنبه با برگزاري چهار بازي در سالن 9 دي شهر ياسوج پيگيري شد.

سيد محمدتقي علوي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: 33 گل در دهمين شب اين دوره از رقابت ها به ثمر رسيد.
وي افزود: بازي تيم هاي آموزش و پرورش شهرستان بويراحمد و مركز بهداشت با نتيجه مساوي سه بر سه پايان يافت، تيم دادسراي عمومي و انقلاب با حساب 15 بر صفر تيم جهاد دانشگاهي را درهم كوبيد، تيم راه و شهرسازي با نتيجه 6 بر يك تيم بانك صادرات را مغلوب كرد و تيم دانشگاه آزاد سما نيز با حساب سه بر 2 تيم فوريت هاي پزشكي را شكست داد.
مديركل ورزش و جوانان كهگيلويه و بويراحمد بيان كرد: شامگاه پنجشنبه و در آخرين شب مرحله گروهي اين رقابت ها چهار بازي برگزار خواهد شد.
علوي عنوان كرد: تيم آب منطقه اي با تيم برنامه و بودجه، تيم حراست كل با تيم بانك كشاورزي، تيم آتش نشاني با تيم ورزش و جوانان و تيم بهزيستي با تيم استانداري به مصاف يكديگر مي روند.
وي ابراز داشت: پس از برگزاري چهار بازي شامگاه پنجشنبه تكليف 16 تيم برتر مرحله حذفي اين رقابت ها مشخص مي شود.
علوي گفت: مرحله حذفي اين رقابت ها پس از شب هاي قدر و از شامگاه چهارشنبه هشتم خردادماه 1398 برگزار خواهد شد.
وي اظهار داشت: رقابت هاي فوتسال جام رمضان دستگاه هاي اجرايي كهگيلويه و بويراحمد زير نظر كميته فوتسال هيأت ورزش هاي همگاني اين استان و شهرستان بويراحمد در حال برگزاريست.
كهگيلويه و بويراحمد افزون بر 50 هزار ورزشكار ساماندهي شده مرد و زن در رشته هاي مختلف دارد.
7535/3239