شورای هماهنگی روابط عمومی های خلخال تشكیل می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: با هدف تقویت جایگاه روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های این شهرستان تشكیل می شود.

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز پنجشنبه در همایش تجلیل از مسئولان روابط عمومی های برتر این شهرستان افزود: در شرایطی فعلی كه دشمن در تلاش برای جنگ روانی در جامعه است مقابله با این ترفند از طریق ارائه عملكرد مطلوب خدمات نظام از سوی روابط عمومی های ادارات و دستگاه های اجرایی ضروری است.
وی اظهار كرد: انتظار می رود با تشكیل شورای هماهنگی روابط عمومی های خلخال از طریق برگزاری انتخابات بزودی خلاء تولید خبر و اطلاع رسانی منطقه پرشده و جایگاه روابط عمومی ارتقا یابد.
او با بیان اینكه در حال حاضر فضای مجازی منطقه از حالت طغیان و ویرانگری خارج شده و آرامش نسبی به خود گرفته، گفت: اگر روابط عمومی ها با اطلاع رسانی به موقع وارد عمل شوند شایعات ایجاد شده در فضای مجازی تاثیری در افكار عمومی نخواهد داشت.
او افزود: در بسیاری از موارد عدم ورود روابط عمومی دستگاه های اجرایی در خصوص وضعیت بازار موجب افزایش آشفتگی،گرانی و سردرگمی مردم و سوء استفاده دشمن از این وضعیت می شود.
بابایی گفت: در حالی كه تولید خبر و ارتباط تنگاتنگ با رسانه های خبری شهرستان بخشی از وظایف روابط عمومی ها است، ایجاد ارتباط و كسب خبر از افكار عمومی در مورد عملكرد دستگاه های اجرایی نیز از وظایف آنها است.
وی با انتقاد از نوع و نحوه نگاه صدا وسیمای مركز اردبیل به خلخال در خصوص پخش و اخبار مربوط به این منطقه افزود: تنگ نظری در این رسانه ملی استانی به این شهرستان همچنان به قوت خود باقی است.
وی همچنین از صداو سیما به خاطر كم توجهی به این شهرستان انتقاد كرده و خواستار تغییر رویه آن از جمله در انعكاس اخبار منطقه شد.
در این مراسم از روابط عمومی های برتر تجلیل شد.
6018/7119