ورزشگاه يادگار امام قم آمادگي برگزاري فينال جام حذفي را دارد

قم- ايرنا- مسئول روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان قم با اشاره به قرار گرفتن نام ورزشگاه يادگار امام(ره) قم به عنوان يكي از گزينه هاي برگزاري فينال جام حذفي فوتبال گفت: اين ورزشگاه در بالاترين شرايط استاندارد قرار دارد و آمادگي برگزاري فينال جام حذفي را دارد.

سعيد معارف وند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به سابقه ميزباني ورزشگاه يادگار امام قم از مسابقات ليگ قهرمانان آسيايي افزود: در زماني كه تيم فوتبال صباي قم سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را داشت، ناظران كنفدراسيون آسيا براي برگزاري اين رقابت ها در ورزشگاه يادگار امام(ره)، 18 ايراد گرفتند كه تمام اين ايرادها در همان زمان برطرف شد.
وي ادامه داد: با رفع اين نواقص، اين ورزشگاه در آن زمان موفق به كسب رتبه A از كنفدراسيون فوتبال آسيا را كسب كرد كه در اين سال ها، وضعيت ورزشگاه يادگار امام در بالاترين سطح حفظ شده است.
مسئول روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان قم، شرايط چمن اين ورزشگاه را عالي دانست و افزود: ورزشگاه با داشتن بالاترين استانداردها، نه تنها توان برگزاري فينال جام حذفي كشور بلكه آمادگي ميزباني از مسابقات ملي و بين المللي را دارد.
معارف وند، با اشاره به حذف تيم صباي قم از ليگ برتر فوتبال و به حاشيه رفتن ورزشگاه يادگار امام(ره) به عنوان يكي از زيرساخت مهم ورزشي استان، ادامه داد: نزديكي به تهران از جمله ويژگي هاي برجسته اين ورزشگاه است ضمن اينكه برگزاري اين رقابت ها در ورزشگاه يادگار امام(ره) مي تواند بار ديگر شور و نشاط فوتبال را به قم بازگرداند.
وي با اشاره به استقبال اداره كل ورزش و جوانان قم از برگزاري فينال جام حذفي در ورزشگاه يادگار امام افزود: در صورتي كه قم به عنوان ميزبان برگزاري اين رقابت ها انتخاب شود، تمام زيرساخت هاي لازم براي برگزاري مناسب اين مسابقه در استان فراهم است.
ورزشگاه يادگار امام(ره) قم با گنجايش 15 هزار صندلي، تاكنون ميزبان مسابقات مهم ملي و بين المللي در رقابت هاي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا بوده و داراي بالاترين استانداردهاست.
7404/ 6133/