۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۹
کد خبر: 83324988
۰ نفر
حميد استيلي: ورزش ايران به ثبات و آرامش رسيده است

تهران- ايرنا- پيشكسوت فوتبال ايران گفت: ورزش ايران در چند سال گذشته روزهاي خوب و پر رونقي را پشت سر گذاشت.

حميد استيلي، پيشكسوت فوتبال ايران با اشاره به رشد فوتبال در سالي كه گذشت، گفت: فوتبال ايران امسال در سطح ملي عملكرد خوبي داشت، در جام جهاني بازي ‌هاي خوبي را مقابل تيم ‌هاي بزرگ دنيا انجام داد. به نظرم در جام ملت ‌ها نيز مي ‌توانست عملكرد خوبي داشته باشد ولي با بد شانسي مواجه شد و نتوانست به فينال صعود كند.
وي در مورد ارزيابي خود عملكرد مسعود سلطاني ‌فر نيز در چند سال اخير بيان كرد: ورزش ايران در چند سال گذشته روزهاي خوب و پر رونقي را پشت سر گذاشت. امسال هم شاهد درخشش كاروان ‌هاي ورزشي كشورمان در ميادين مختلف بين‌المللي بوديم.
استيلي افزود: همانطور كه گفتم در فوتبال آن هم در بحث ملي بازي ‌هاي خوبي داشتيم. در آوردگاه‌ هاي ديگر مانند بازي ‌هاي آسيايي جاكارتا موفق شديم عناوين مهمي را كسب كنيم و تعداد مدال ‌هايمان را افزايش دهيم، پس از چهل سال موزه ملي ورزش افتتاح شد. در مجموع جامعه ورزش امسال عملكرد خوبي داشت.
اين پيشكسوت فوتبال در پايان با اشتباه خواندن استيضاح وزير ورزش و جوانان خاطرنشان كرد: يكي از خصوصيات خوب وزير ورزش و جوانان و صالحي اميري نگاه كلي به همه رشته ‌ها، تيم ‌ها و ... است، همين موضوع باعث ثبات و آرامش در ورزش خواهد شد كه خوشبختانه شاهد آن نيز هستيم.
ورزشي**9128**9121