ميزان بارندگي در صدرآباد ميبد به 16 ميلي متر رسيد

يزد- ايرنا - كارشناس پيش‌بيني اداره كل هواشناسي يزد از ثبت 16 ميلي متر بارندگي در ايستگاه باران سنجي صدرآباد ميبد در 24 ساعت گذشته خبر داد.

محمدرضا شيرغلامي روز پنجشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: در اين مدت ميزان بارندگي در ايستگاه هاي خودسفلي 14، هامانه 13.5، نصرآباد 9.8 ، كذاب 8.5 و آسفيج 7.5 ميلي متر گزارش شد.
وي ميزان بارندگي در ايستگاه باران سنجي فرودگاه يزد را 2.8 و زارچ را 4.6 ميلي متر بيان كرد و اظهار داشت: همچنين چهارشنبه شب توفان با سرعت 80 كيلومتر بر ساعت ابركوه را در نورديد.
كارشناس پيش بيني اداره كل هواشناسي يزد پيش بيني كرد: امروز و فردا جوي نسبتا آرام خواهيم داشت فقط در ارتفاعات و مناطق شرقي در ساعات بعد از ظهر افزايش ابر و احتمال رگبار پراكنده را شاهد خواهيم بود.
شيرغلامي اظهار داشت: هفته آينده با گذر امواج متناوب اما دامنه كوتاه در ساعات بعد از ظهر و شب افزايش ابر و رگبار پراكنده به ويژه در نيمه دوم هفته آينده دور از انتظار نيست.
وي اضافه كرد: دماي هواي استان از ابتداي هفته آينده روند افزايشي خواهد داشت.
به گفته شيرغلامي دماي هوا شهر يزد در 24 ساعت گذشته 14 تا 26 درجه سلسيوس در نوسان بود و پيش بيني مي شود كه در گرمترين ساعات امروز به 29 و روزهاي شنبه و يكشنبه 33 و 34 درجه سانتيگراد و در خنك ترين ساعات سه شب آينده هم به ترتيب 17، 20 و 22 درجه سانتيگراد برسد.
2088/ 2047/