۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۰
کد خبر: 83324803
۰ نفر
روحانی انتخاب مجدد رییس جمهوری اندونزی را تبریك گفت

تهران- ایرنا- رییس جمهوری انتخاب مجدد «جوكو ویدودو» به عنوان رییس جمهوری اندونزی را تبریك گفت و ابراز امیدواری كرد: در دوره دوم ریاست جمهوری وی و در پرتو مساعی مشترك، مناسبات حسنه دو كشور در همه زمینه ها بیش از پیش توسعه و گسترش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز- پنجشنبه- در این پیام، انتخاب مجدد جوكو ویدودو به عنوان رییس جمهوری اندونزی را صمیمانه تبریك گفت.
رییس جمهوری در این پیام تصریح كرد: خوشبختانه در سایه اراده سیاسی مقامات دو كشور، روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی طی سال های اخیر، از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است.
روحانی همچنین ابراز امیدواری كرد: در دوره دوم ریاست جمهوری ویدودو و در پرتو مساعی مشترك، شاهد توسعه و گسترش بیش از پیش مناسبات حسنه فی مابین در همه زمینه ها باشیم.
رییس جمهوری در این پیام خاطرنشان كرد: اطمینان دارم با تداوم مواضع مستقل جمهوری اندونزی و نزدیكی دیدگاه های منطقی دو كشور در عرصه روابط بین الملل و عدم تاثیرپذیری از فشارهای فراقانونی و تصمیمات یكجانبه گرایانه برخی دولت ها، كه نتیجه آن ایجاد محدودیت ها و تحریم های ناعادلانه علیه دو ملت می باشد، بهره مندی بیشتر از ظرفیت های موجود فراهم شده و تعمیق روابط دوستانه در ابعاد مختلف را شاهد باشیم.
رییس جمهوری در این پیام تبریك همچنین از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و سربلندی و كامیابی مردم جمهوری اندونزی را مسالت كرد.
سیام*3061**9121