پژوهش سراهاي دانش آموزي در تنگستان تجهيز مي شوند

بوشهر- ايرنا- فرماندارتنگستان گفت: با تامين اعتبار لازم در كميته برنامه ريزي پژوهش سراها و آزمايشگاه هاي دانش آموزي در اين شهرستان تجهيز مي شوند.

به گزارش ايرنا، عبدالحسن رفيعي پور روز پنجشنبه در نشست شوراي آموزش و پرورش افزود: براي ترويج و تقويت فرهنگ پژوهش در مدرسه و در بين دانش آموزان تجهيز پژوهش سراها ضروري است.
وي اظهار داشت: احداث و نوسازي مدارس تخريبي موجود در شهرستان تنگستان از ديگر اولويت هاي اين شهرستان در سال جاري است و براساس اعلام آموزش و پرورش اعتبارات در اين بخش توزيع مي‌ شود.
فرماندار تنگستان افزود: انتظار مي رود در احداث و نوسازي مدارس تخريبي كه يكي از اولويت‌هاي شهرستان است با توجه به اعتباراتي كه در سفر هيات دولت به استان اختصاص داده شده و قول مساعد استانداري مبني بر اينكه تنگستان در بحث احداث مدارس و تامين اعتبار در اولويت قرار مي گيرد، از اين ظرفيت و هم از ظرفيت كميته برنامه ريزي شهرستان استفاده شود.
وي بيان كرد: شهرداران و دهياران شهرستان تنگستان در بحث برگزاري دوره‌هاي آموزشي و كلاس‌هاي تقويتي همكاري و همراهي لازم با آموزش و پرورش داشته باشند.
رفيعي پور گفت: آموزش پايه توسعه هر كشوري است و سرمايه گذاري در اين بخش نقشي مهم درتوسعه و پيشرفت دارد زيرا سرنوشت هر كشوري بستگي به كيفيت و محتواي آموزشي آن دارد.
وي ادامه داد: با توجه به آسيب‌هايي كه امروز دانش آموزان را تهديد مي‌ كنند حضور مشاور در مدارس شهرستان نيازي ضروري است.
فرماندار تنگستان برضرورت اجراي مصوبه‌ هاي شوراي آموزش و پرورش تاكيد كرد.
6047/6043