فضای لیگ به شکلی نیست که بتوان به هواداران قول قهرمانی داد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فضای فوتبال و لیگ به گونه ای نیست که بتوان هم اکنون به هواداران قول قهرمانی داد، اما مطمئن باشید که دغدغه اصلی ما این است که در بالای جدول باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.

به گزارش ایرنا به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان حبیب رضایی پس از جایگزینی جواد نکونام با افشین قطبی بیان کرد: معتقدم که تیم فولاد با هدایت نکونام می تواند در لیگ نوزدهم عملکرد موفقی داشته باشد.
مدیرعامل باشگاه فولاد در ادامه افزود: قطبی پس از اتمام رقابت های لیگ برتر هیچگونه برنامه ای به ما ارائه نداد و با توجه به مذاکرات صورت گرفته و جمع بندی هیات مدیره، تصمیم گرفتیم که فصل آینده را با جواد نکونام آغاز کنیم.
وی با بیان این که جواد نکونام نشان داده که در سرمربیگری می تواند موفق باشد و از انگیزه لازم برای این کار برخوردار است گفت: با توجه به سابقه حضور طولانی مدت نکونام در فوتبال ایران چه در قالب باشگاهی و چه در تیم ملی و همچنین تجربه فوتبال اسپانیا و کارکردن در فضای حرفه ای با مربیانی چون کارلوس کیروش، توان لازم برای هدایت فولاد را دارد و از سوی دیگر با توجه به سن کم نکونام وی میتواند ارتباط نزدیکی با بازیکنان داشته باشند و ساختار جدید فولاد را شکل دهد.
رضایی در پایان ضمن تشکر از زحمات افشین قطبی، تصریح کرد: قطبی هم جاه طلبی لازم را برای موفقیت داشت. همانطور که در برنامه های تلویزیونی به آن اشاره شد بیشترین لطمه را از داوری خوردیم و اگر آن اشتباهات نبود سهمیه آسیایی کسب می کردیم.
تیم فولاد خوزستان در پایان لیگ هجدهم با کسب 38 امتیاز در مکان هشتم رده بندی قرار گرفت.
9879/6068