مشكلات 11 طرح تولیدی چهارمحال و بختیاری بررسی شد

شهركرد- ایرنا- اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری مشكلات 11 طرح تولیدی این استان را بررسی كردند و تصمیم لازم برای رفع این موانع را اتخاذ كردند.

به گزارش ایرنا، استاندار چهارمحال و بختیاری در دومین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری گفت: از مجموع طرح های بررسی شده 4 طرح در بخش كشاوری و 7 طرح در حوزه صنعت بود.
اقبال عباسی تاكید كرد: تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظفند در راستای رونق تولید به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان عمل كنند.
عباسی تصریح كرد: تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری باید بدون تغییر اجرایی شود.
وی یادآور شد: اجرای قانون در عمل به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ضرورت دارد و در این راستا ، اجازه سوءاستفاده به هیچكس داده نخواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ارائه راهكارهای كارشناسی برای رفع مشكل واحدهای تولیدی می تواند در رونق تولید تاثیرگذار باشد.
وی گفت: تمامی واحدهای تولیدی بدهكار به بانك های عامل، تامین اجتماعی و امور مالیاتی باید نسبت به تعیین تكلیف بدهی های خود اقدام كنند.
عباسی تاكید كرد: برای جبران خسارت واحدهای تولیدی آسیب دیده در حوادث طبیعی باید در نشست های كارشناسی مرتبط برنامه ریزی و تصمیم گیری كرد.
وی افزود: با توجه به محدود بودن منابع صندوق توسعه ملی و امكان پرداخت تسهیلات در مدت كم ، باید هر چه سریع تر از این فرصت بهره گیری شود.
به گزارش ایرنا، تعدادی از طرح های مطرح شده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری به علت كافی نبودن راهكارهای قانونی و نبود اختیارات لازم برای بررسی بیشتر به جلسه آینده موكول و یك طرح هم به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی كشور ارجاع شد.
2097/7362