۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۸
کد خبر: 83324597
۰ نفر
فوتبال ساحلی شهرداری سمنان روی نوار بدشانسی است

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان گفت:این تیم ازابتدای فصل تاكنون روی نوار بدشانسی قرار دارد و برغم تلاش بازیكنان به نتیجه مطلوب دست نمی یابد.

به گزارش ایرنا، مرتضی دهرویه چهارشنبه شب پس از شكست 7 بر 6 تیمش برابر دریانوردان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: شهرداری سمنان در هفت بازی گذشته در تمام بازی ها از لحاظ فنی ازحریفان برتر بوده ولی از روی بدشانسی نتیجه را به حریفان واگذار می كند.
وی بیان كرد: در دیدار با دریانوردان نیز این تیم بسیار خوب ظاهر شد به نحوی كه توانست بازی باخته را در دقیقه آخر به تساوی بكشاند.
دهرویه ادامه داد: در یكی دو صحنه نیز بازیكنان شهرداری دروازه خالی را تبدیل به گل نكردند و همین امر باعث شد در نهایت این تیم برابر دریانوردان در ضربه های پنالتی متحمل شكست شود.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان گفت: این تیم امسال بیشتر با هدف پشتوانه سازی روانه مسابقات شده و هدف نهایی این تیم در پایان فصل قرار گرفتن در بین سه تیم برتر است.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: اكبرپور از داوران شایسته لیگ برتر فوتبال ساحلی است و امشب نیز قضاوت بی نقصی ارائه كرد.
دهرویه یادآور شد: در این بازی تنها 2 صحنه مشكوك بود كه تاثیر آنچنانی در نتیجه بازی نداشت.
دریانوردان با این برد 15 امتیازی شد و در رده دوم جدول لیگ برتر فوتبال ساحلی كشور باقی ماند.
دریانوردان در هفته هشتم بازی به مصاف شاهین خزر رودسر می رود.
7212/6045