دريانوردان برابر شهرداري سمنان تاوان كم تجربگي داد

بوشهر-ايرنا- سرمربي تيم فوتبال ساحلي دريانوردان بوشهر گفت: اين تيم در ديدار با شهرداري سمنان از روي كم تجربگي بازيكنان نتوانست در وقت قانوني برابر حريف پيروز شود.

به گزارش ايرنا، عباس طبيب نژاد چهارشنبه شب پس از برد 7 بر 6 تيمش برابر شهرداري سمنان در جمع خبرنگاران افزود: پيروز نشدن برابر حريف در وقت قانوني باعث شد تا دريانوردان 2 امتياز حساس را در اين بازي از دست دهد.
وي بيان كرد: تيم شهرداري سمنان از بازيكنان و كادر فني با تجربه اي برخوردار است و از همان ابتدا پيش بيني ديدار دشواري برابر آنها داشتيم.
طبيب نژاد افزود: بازيكنان دريانوردان در كرنرها خوب كار نكردند و اين باعث شد تا نتوانند به تعداد گل هاي مدنظر خود در اين بازي دست پيدا كنند.
وي افزود: با كسب شش پيروزي در ليگ برتر تيم ها با تمام توان و شناخت كافي برابر دريانوردان صف آرايي مي كنند و اين نوع نگاه آنها باعث شده در تمام بازي ها شرايط دشواري تجربه كنيم.
وي يادآور شد: همه مدعيان پيروزي هاي دريانوردان را ناشي از اشتباه هاي داوري مي دانند و اين روند روي نحوه قضاوت داوران در بازي هاي ما نيز تاثير گذاشته است.
طبيب نژاد گفت: تيم دريانوردان از شرايط مالي ضعيف و امكانات نامطلوبي برخودار است و با چنين وضعيتي قرار گرفتن در اين رده جدول غنيمت است.
دريانوردان با اين برد 15 امتيازي شد و در رده دوم جدول ليگ برتر فوتبال ساحلي كشور باقي ماند.
دريانوردان در هفته هشتم بازي به مصاف شاهين خزر رودسر مي رود.
7212/6045