۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۴
کد خبر: 83324567
۰ نفر
گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاكره نیست

تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام مخالفت قاطع با برگزاری كنفرانس اقتصادی بحرین تحت نظارت آمریكا، آن را گامی خطرناك برای نابودی مساله فلسطین دانستند و افزودند كه حقوق ملت فلسطین قابل مذاكره نیست.

به گزارش مركز اطلاع رسانی فلسطین، این گروه ها روز چهارشنبه در یك كنفرانس مطبوعاتی مشترك در شهر غزه، تاكید كردند كه مساله فلسطین یك موضوع كاملا سیاسی بوده و حقوق ملت فلسطین غیرقابل مذاكره ، سازش و یا فروش است.
این گروه ها افزودند كه طرح های اقتصادی و وعده های پوچ و خیالی هرگز نمی تواند بر وجهه شوم «معامله قرن» كه هدف از آن نابودی مسئله فلسطین است، سرپوش بگذارد.
گروه های مقاومت مخالفت قاطع خود را با تمامی شیوه‌های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام و تاكید كردند كه عادی سازی روابط خیانت به مساله فلسطین و خنجری از پشت به فلسطینی ها و مبارزات آنان خواهد بود.
این گروه ها ضمن دعوت از ملت‌های مسلمان و عرب به ویژه مردم بحرین از آنها خواستند از كسانی كه برای عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی گام برمی دارند، اعلام برائت كنند.
گروه های مقاومت فلسطین همچنین بر وحدت ملت فلسطین و ادامه راهپیمایی های بزرگ بازگشت در مرزهای غزه با فلسطین اشغالی به شیوه ای مسالمت آمیز برای مقابله با معامله قرن و تحقق اهداف آن از جمله لغو محاصره غزه، تاكید كردند.
این گروه ها پایبندی به مصوبه های شورای ملی در رابطه با توقف همكاری امنیتی با رژیم صهیونیستی و كنار گذاشتن معاهده شوم اسلو و در پیش گرفتن گزینه مقاومت و مقابله با معامله قرن رامورد تاكید قرار دادند.
شبد**1480**1010