توطئه های آمریكا با تقویت وحدت ملی خنثی می شود

اراك - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مركزی گفت: توطئه ها و تهدیدهای دشمنان اسلام و انقلاب به خصوص آمریكای جنایكار با تقویت وحدت و یكپارچگی ملی خنثی می شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر چهارشنبه در كلاس درس اخلاق مدیران استان مركزی، افزود: آمریكا گمان می كند با تنگناهای اقتصادی و مشكلات معیشتی مردم ایران از صحنه انقلاب اسلامی خارج می شوند در صورتی كه ملت تا پای جان از آرمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری پشتیبانی می كنند.
وی ادامه داد: مرز بین ملت و حاكمیت ایران اسلامی تقوای الهی است و ملت ایران با سلاح تقوا مقابل توطئه ها ایستادگی می كند و در نهایت پیروز میدان خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان مركزی بیان كرد: ولایت فقیه سرمایه بزرگ نظام اسلامی است و خداوند متعال این نعمت ارزشمند را به ملت ایران ارزانی داشته است.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: ملت ایران باید شاكر نعمت ولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی باشد چرا كه دستاوردهای نظام اسلامی هزاران برابر ارزش بیشتری دارد و ملت ایران با این انقلاب به عزت و سرافرازی رسید.
نماینده ولی فقیه در استان مركزی ادامه داد: كشور امروز بیشتر از زمان دیگری نیاز به استفاده از فرصت ها دارد و مدیران و مسئولان باید از هر فرصتی به بهترین شكل ممكن استفاده كنند.
آیت الله دری نجف آبادی تاكید كرد: تقوا، صداقت و تعهد بالا در رفتار و كار خصیصه محوری مدیران و فعالان اقتصادی در نظام اسلامی است.
آیت الله دری نجف آبادی در ادامه سخنان خود روز قدس را نماد وحدت مسلمانان دانست و گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی این روز و شركت در آیین گرامیداشت رحلت امام راحل و قیام خونین 15 خرداد، وحدت و همبستگی اسلام را به رخ جهانیان خواهند كشید.
3017/3075