فرهنگ ايثار و شهادت باعث فتح خرمشهر شد

بروجرد - ايرنا - امام جمعه بروجرد گفت: فرهنگ ايثار و شهادت و روحيه بالاي شهادت طلبي رزمندگان اسلام باعث فتح خرمشهر شد.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي حسيني شامگاه چهارشنبه در گردهمايي رزمندگان دوران دفاع مقدس بروجرد كه در محل كانون بسيج برگزار شد، افزود: مقاومت و ايستادگي رزمندگان اسلام را در دوران دفاع مقدس پيروز كرد.
وي اظهار داشت: فتح خرمشهر نشانه مقاومت و ايثار و فرهنگ غني ايثار و شهادت بود.
وي بيان كرد: جهاد در راه خدا زيباست و خداوند كساني كه در راه دين جهاد كنند دوست دارد.
امام جمعه بروجرد با اشاره به اينكه نبايد از تبليغات دورغين دشمنان ترسيد، گفت: رزمندگان، شهدا، جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس با بي توجهي به تبليغات و توطئه هاي دورغين دشمنان به پيروزي رسيدند.

*** مطالبه گري از مسئولان وظيفه پيشكسوتان دوران دفاع مقدس است
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بروجرد گفت: رزمندگان دفاع مقدس از مطالبه گري نسبت به مسئولان غافل شده ايم و مسئولان تحمل كوچكترين انتقاد را ندارند.
سرهنگ مجيد سوري افزود: برخي مسئولان تحمل انتقاد دلسوزان نظام را ندارند، و به جاي اينكه انتقادات سازنده رزمندگان دوران دفاع مقدس را در مورد كوتاهي سيل اخير را بپذيرند، هتاكانه بيانيه صادر مي كنند.
وي اظهار داشت: دلسوز تر از مردم و رزمندگان براي نظام نيست، هشدار به مسئولان هر گونه بي احترامي به پيشكسوتان دفاع مقدس قابل تحمل نيست، از موضع پاسداري وظيفه داريم مطالبات مردم و جامعه را براي پيشرفت به مسئولان گوشزد كنيم.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بيان كرد: انتظار داريم مسئولان و نمايندگان مجلس از انتقاد هراس نداشته باشند و با صبر و حوصله انتقاد را بپذيرند و انتقاد پذير باشند.
سرهنگ سوري اضافه كرد: نبايد اجازه دهيم زبان انتقاد از مردم گرفته شود و همه بايد در معرض نقد باشيم.
به گزارش خبرنگار ايرنا گردهمايي رزمندگان دوران دفاع مقدس به مناسبت سالروز شهادت شهيد محمد بروجردي و سالروز آزاد سازي خرمشهر برگزار شد.
7190/7273