بارندگي بخش هايي از جاده ورزنه - ندوشن را تخريب كرد

يزد - ايرنا - بخشدار ندوشن از توابع شهرستان ميبد گفت: بارندگي هاي 24 ساعت گذشته بخش هايي از جاده ارتباطي ندوشن - ورزنه را تخريب كرد.

سيد بهروز موسوي چهارشنبه شب در گفت و گو با ايرنا افزود: اين بارندگي برخي قسمت هاي جاده شامل پل ها و ابنيه هاي فني را از بين برده است.
وي با بيان اينكه بخش هاي تخريب شده در حوزه استحفاظي استان اصفهان قرار دارد، گفت: هم اكنون اين مسير بسته شده و امكان رفت و آمد در آن وجود ندارد.
بخشدار ندوشن اضافه كرد: مردم و شهروندان تا اطلاع ثانوني از تردد در اين مسير خودداري كنند.
موسوي همچنين گفت: بارندگي سه شنبه شب در اين بخش خسارت هايي را به جاده ها و تاسيسات راه هاي روستاي هفتهر به روستاي سرو از توابع شهرستان اردكان نيز وارد كرد.
به گفته وي بارندگي هاي دو روز گذشته در ندوشن، باعث جاري شدن سيلاب در رودخانه هاي فصلي(مسيل) اين شهر، فعال شدن آبشارها و چشمه سارها و آبگيري سدها، بندهاي خاكي، گوراب ها و سنگ آب هاي منطقه شد.
موسوي همچنين تصريح كرد: بارندگي هاي اخير موجب خوشحالي مردم، كشاورزان و دامداران منطقه، تلطيف هوا و رفع آلودگي هواي اين بخش شده است.
به گفته وي از ميزان بارندگي هاي 24 ساعت گذشته در بخش ندوشن اطلاع دقيقي در دست نيست.
راه ارتباطي ندوشن - ورزنه كه نقش مهمي در تبادلات تجاري و اقتصادي دو منطقه دارد 150 كيلومتر طول دارد و بخش هايي از آن در دست احداث است.
ندوشن با پنج هزار نفر جمعيت در 80 كيلومتري شمال غرب استان يزد قرار دارد.
6198/ 6014/