ورزشكاران البرزي نام كشور را پرآوازه تر كردند

كرج - ايرنا- استاندار البرز با اشاره به ظرفيت هاي بالاي ورزشي و افتخارات بين المللي و جهاني ورزشكاران استان گفت: قهرمانان البرزي نام كشور را در عرصه هاي جهاني پرآوازه تر كرده اند.

به گزارش ايرنا، عزيزاله شهبازي روز چهارشنبه در ديدار با دومين بانوي مدال آور كشور در مسابقات جهاني تكواندو افزود: خبر نايب قهرماني اين بانوي توانمند و قهرمان البرزي در مسابقات جهاني تكواندو بسيار مسرت بخش بود.
وي ادامه داد: در تاريخ تكواندوي كشور خانم مهلا مومن زاده دومين بانويي است كه در مسابقات جهاني تكواندو صاحب مدال شده است.
شهبازي گفت: اين افتخار و درخشش بزرگ را به تمام مردم البرز و كشور و بويژه بانوان ايران اسلامي كه در عرصه هاي مختلف كار، زندگي و ورزش بهترين هستند، تبريك و شاد باش مي گويم.
استاندار البرز اضافه كرد: ورزشكاران البرزي همواره نام كشور را در عرصه هاي جهاني و بين المللي پر آوازه تر كرده اند.
وي گفت: براي تقويت بسترهاي ورزشي از ظرفيت هايي همچون مسئوليت هاي اجتماعي واحدهاي بزرگ توليدي و صنعتي و خيرين نيز بهره خواهيم برد.
مهلا مومن زاده، دارنده مدال نقره اين دوره از مسابقات جهاني تكواندو منچستر ضمن آرزوي خرسندي از اين ديدار، سطح مسابقات را بسيار بالا دانست و گفت: تيم بسيار خوبي از كشور اعزام شده بود و من نيز تمام تلاشم را براي دستيابي به مدال طلاي مسابقات كردم ولي موفق به كسب مدال نقره شدم.
8029/ 6155