85 میلیارد ریال برای لایروبی قنوات گناباد اختصاص یافت

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاكنون 85 میلیارد ریال برای لایروبی قنوات این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا حامد قربانی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری گناباد افزود: همچنین در این مدت با رویكرد دولت تدبیر و امید 65 میلیارد ریال برای اجرای یك هزار و 305 كیلومتر سیستم آبیاری تحت فشار در این شهرستان تخصیص یافته است.
وی اظهار داشت: اجرای 93 كیلومتر آب رسانی با لوله، احداث گلخانه و باغ گل محمدی در سطح سه هزار و 600هكتار، خرید 650 دستگاه ادوات كشاورزی برای كشاورزان، پرداخت 240 میلیارد ریال تسهیلات در گردش مشاغل خانگی، برنامه ریزی برای احداث مخزن 10 هزار متر مكعبی برای تامین آب شرب شهری و تامین 13 هزار تن قیر برای عمران و آبادانی مناطق شهری و روستایی گناباد از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این شهرستان به شمار می رود.
وی گفت: همچنین احداث خط آهن یونسی به گناباد در راستای اتصال ریلی مشهد به زاهدان با 40 درصد پیشرفت فیزیكی در دست اجراست و 600 میلیارد ریال طی یك سال اخیر به این طرح اختصاص یافته است.
قربانی افزود: احداث فرودگاه گناباد نیز از دیگر دستاورد مهم دولت دوازدهم می باشد كه تا بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.
وی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در راستای سیاستهای نظام جمهوری اسلامی اجازه نداد مشكلات، خدشه ای در روند خدمت رسانی صادقانه به مردم وارد كند و مردم نیز با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایت خود را از نظام نشان داده و اقدامات دشمنان را محكوم می كنند.
شهرستان 90 هزار نفری گناباد در 287 كیلومتری جنوب مشهد واقع است.
2095/ 6053