سیاست آمریكا در مقابل ایران مبتنی بر بازدارندگی است

شهرری- ایرنا- جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینكه سیاست آمریكا در مقابل ایران مبتنی بر بازدارندگی است، گفت: این بازدارندگی نشان از قدرت ما و تحقق وعده های الهی را دارد.

به گزارش ایرنا، سردارعلی فدوی شامگاه چهارشنبه در همایش مردمی بزرگداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اظهار داشت: شكست های آمریكا در منطقه آشكار است و همانند گذشته در برابر انسجام و قدرت مردم ایران ناكام است.
وی افزود: مایه ننگ دشمنان است كه پنج سال در برابر مردم یمن همواره مستاصل و به دنبال یاری گری هستند تا آنها را نجات دهد.
جانشین فرمانده كل سپاه بیان كرد: ضعف آمریكا در غزه علنی شده و از سازمان ملل خواست تا آتش بس اعلام كند چرا كه نفس رزمندگان اسلام در سوریه و غزه دمیده شد و قاعده خداوند در منطقه برقرار شد و مسلمانان به پیروزی رسیدند.
وی با بیان اینكه مضامین و شروط مقرر خداوند باعث شكست دشمنان می شود، گفت:شكست های پی در پی آمریكای جهانخوار ناشی از پایبند بودن رزمندگان اسلام به ارزش های الهی است.
سردار فدوی گفت: پیروان علی (ع) همان پیام مولا را در 40 سالگی انقلاب درك كرده اند و پای فرامین و دستورات امام حاضر ایستاده اند.
وی تصریح كرد: سربازان انقلاب در این مدت بر سینه زده اند و ندای پیروزی و انتظار منتظر را همواره به یدك می كشند و این خیل عظیم از پاسداران، بسییجیان و دلدادگان نظام بر عهد و پیمان خود ایستاده اند.
جانشین فرمانده كل سپاه افزود: رزمندگان اسلام عنایت خداوند متعال را با وحدت و انسجام پاسخ داده اند و توطئه های دشمنان خبیث را خنثی كرده و پیروزی های زیادی را به بركت خون شهدا بدست آورده اند.
وی ادامه داد: خداوند قدرتی را به رزمندگان و مردم انقلابی ایران اهدا كرده كه همواره در مقابل دشمنان بیمه شده اند.
سردار فدوی با بیان اینكه ما مكلف به انجام تكلیف هستیم، گفت: تمامی موفقیت های نظام بر اثر پایبندی به تكلیف الهی انجام شده است.
وی وحدت كلمه را كلید واژه امام خمینی(ره) در پیروزی نظام بیان كرد و افزود: مردم، بسیج، رزمندگان و مردم ما در این آزمون های الهی یاد گرفته اند كه وحدت كلمه داشته باشند.
جانشین فرمانده كل سپاه افزود: شهیدانی همچون خرازی، باقری و صیاد شیرازی را باید در طول زندگی همواره یاد كرد، چرا كه خداوند عظمتی به این شهدا عنایت كرده كه به ذهن ما هم خطور نمی كند.
وی با بیان اینكه عنایت به شهدا سالهاست كه ما را هدایت می كند، تصریح كرد: به بركت امام راحل به این عظمت بزرگ دست یافته ایم و مادامی كه پای جان ما در میان بوده پیروز شده ایم و حال كه خطری وجود ندارد، قطعا پیروز می شویم.
سردار فدوی ادامه داد: در زمانی كه كشور در بی چیزی مطلق ناشی از حكومت طاغوت قرار داشت، با همت شهدا پیروز شدیم و مادامی كه این انقلاب را به دست صاحب اصلی نرسانده ایم، ساكت نمی شویم.
وی ادامه داد: در سال جاری با سربلندی بیشتر به جلو می رویم و به تمام نیازهای مردم پاسخ خواهیم داد.
به گزارش ایرنا، همایش مردمی بزرگداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی امیر سرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران، سردارعلی فدوی جانشین فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و جمعی از نظامیان و مسئولان محلی شامگاه چهارشنبه در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد.
1970/6003