۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۷
کد خبر: 83324461
۰ نفر
جاده هاي كوهستاني استان تهران لغزنده است

تهران- ايرنا- معاون راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران از بارش باران در مسيرهاي كوهستاني و شمالي اين استان خبر داد و گفت: تمامي مسيرهاي اين مناطق بدليل بارش باران لغزنده است.

« عادل مصدقي» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اعلام كرد: از شب گذشته سامانه بارشي در سطح استان به ويژه مناطق شمالي و كوهستاني استان تهران فعال شد و در حال حاضر نيز شاهد بارش باران در محورهاي شميرانات، فيروزكوه، دماوند و امامزاده داود (ع) هستيم.
وي افزود: در بخشي از محور شهرستان فيروزكوه شاهد سيلاب هايي هستيم كه موجب شد رسوبات و گل و لاي برخي از جاده هاي اين بخش را فرا بگيرد كه تيم هاي راهداري مشغول عمليات پاكسازي در جاده ها هستند.
معاون راهداري درباره آخرين وضعيت ترافيكي در جاده هاي استان تهران نيز گفت: در حال حاضر شاهد ترافيك پرحجم در مسيرهاي ورودي و خروجي پايتخت هستيم.
وي ادامه داد: در مسيرهاي كرج، قم، ساوه و همچنين فيروزكوه و دماوند در مسيرهاي ورودي و خروجي تهران ترافيك پرحجم اما روان است.
به گفته مصدقي، در ساير محورهاي استان تهران تردد خودروها بصورت روان و عادي در جريان است.
وي به شهروندان توصيه كرد جهت سفر به مناطق كوهستاني و شمالي استان با توجه به بارش باران و لغزندگي جاده ها با احتياط بيشتري حركت كنند.
معاون راهداري استان تهران همچنين به مسافران توصيه كرد آخرين وضعيت جوي و ترافيكي در جاده هاي استان تهران و ساير استان هاي كشور مراتب را از سامانه 141 جويا شوند.
تهرام/7243//6139