بارش ها سبب جاری شدن سیلاب در برخی نقاط سمنان شد

سمنان- ایرنا- مدیركل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش های رگباری كه از شب گذشته آغاز شده و از عصر امروز شدت یافته، سبب جاری شدن سیلاب در نقاط مختلف شده است.

ایرج رئیسیان عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش‌های رگباری تاكنون، در شهرستان های سمنان، سرخه، آرادان و مهدیشهر سبب وقوع سیل در قسمت های مختلف شد.
وی با اشاره به جاری شدن سیلاب در برخی نقاط محورهای مواصلاتی استان سمنان، تصریح كرد: راهداری، پلیس راه و عوامل امدادی در تلاشند كه مشكلات به وجود آمده در اثر بارش های شدید رگباری را مرتفع سازند.
رئیسیان با بیان اینكه هیچ یك از محورهای مواصلاتی استان سمنان مسدود نیست، خاطرنشان كرد: شاید در برخی نقاط محورها به صورت لكه ای توقف ایجاد شده باشد، اما هیچ جاده ای در استان سمنان مسدود نیست.
مدیركل مدیریت بحران استانداری سمنان یادآور شد: هنوز مشخص نشده كه سیل به كدام بخش ها خسارت زده است و بررسی ها باید پس از بارش ها انجام شود.
به گزارش ایرنا، هواشناسی برای 72 ساعت آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب در استان سمنان با شدت بیشتر در نواحی شرقی و شمال شرقی آن، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در برخی نقاط احتمال تگرگ پیش بینی كرد.
9891/6103