شهرداري تبريز از تمامي فعاليت هاي بسكتبال محروم شد

تبريز-ايرنا- شهرداري تبريز به دليل پرداخت نكردن مطالبه بازيكن خارجي خود در فصل 2016/2017 با تصميم كميته حقوقي فيبا و تاييد آن توسط كميته انضباطي فدراسيون بسكتبال ايران، از تمامي فعاليت هاي اين رشته ورزشي محروم شد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا و به نقل از فدراسيون بسكتبال، كميته انضباطي اين فدراسيون راي خود را درباره تخلف باشگاه شهرداري تبريز مبني بر عدم پرداخت مطالبات ماركو پوپوويچ بازيكن خارجي اين تيم صادر كرد كه در آن آمده است: اين محروميت در راستاي اجراي اساسنامه عمومي و مقررات داخلي فيباست.
بر اين اساس، كميته انضباطي فدراسيون بسكتبال جمهوري اسلامي ايران ضمن به رسميت شناختن تصميم كميته حقوقي فيبا مبني بر محروميت باشگاه شهرداري تبريز، بابت پرداخت نكردن حقوق معوق بازيكن خارجي 'ماركو پوپوويچ' و حق كميسيون كارگزار 'كورا گوشانين' در فصل 2016-2017، باشگاه ياد شده را از همه فعاليت‌هاي رسمي در ورزش بسكتبال تا زمان جلب رضايت شاكي در رفع محروميت ابلاغي از سوي فيبا منع مي‌ كند.
بديهي است به محض پرداخت محكوميت‌هاي مالي اين محروميت رفع خواهد شد.
به گزارش ايرنا، تيم بسكتبال شهرداري تبريز كه قهرمان ليگ برتر باشگاه هاي ايران در فصل 1396 شده بود، با تصميم شوراي اسلامي اسلامي شهر از شركت در مسابقات كشوري خودداري كرد و اين تيم منحل شد.
3038/3071