۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۶
کد خبر: 83324310
۰ نفر
بيل: بازيكنان در رئال مانند «آدم آهني» هستند

تهران- ايرنا- «گرت بيل» مهاجم مغضوب رئال مادريد مي گويد اين روزها بازيكنان فوتبال شبيه «ربات» هستند و فشار بازي در سطوح بالا لذتي كه بازيكنان به آن عادت داشته اند را از آنها گرفته است.

شبكه تلويزيوني اي اس پي ان روز چهارشنبه نوشت: بيل 29 ساله در جريان 6 سال حضور در مادريد، 13 جام رنگارنگ از جمله 4 قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را در گنجه افتخارات خود جمع كرده و علاوه بر اين، تيم ملي ولز را هم به نيمه نهايي يورو 2016 نيز رساند.
با اين حال، وي در مصاحبه اي مدعي شد كه «از خود گذشتگي» براي رقابت در سطح اول فوتبال به معناي «از دست دادن زندگي» است.
وي در اين خصوص اظهار داشت: به عنوان يك ورزشكار حرفه اي به ويژه در محيط تيمي، شما نمي توانيد برنامه شخصي خودتان را مثل يك بازيكن گلف يا تنيس انتخاب كنيد.
اين مهاجم ولزي ادامه داد: بنابراين ما شبيه آدم آهني هستيم؛ به ما دستور مي دهند چه زماني كجا باشيم، چه وقت غذا بخوريم يا چه وقت بايد سراغ سرمربي برويم؛ اين مثل اين است كه شما زندگي خود را از دست بدهيد چرا كه قادر نيستيد كار دلخواه تان را انتخاب كنيد. با اين وجود دوران حرفه اي فوتبال خيلي كوتاه است و شايد بايد زندگي را فداي آن كرد.
بيل در فصل 2018 – 2019 و پر دردسر رئال به طور مداوم از سوي هواداران خودي «هو» مي شد و دوآتشه هاي مادريدي با سوت هاي ممتد خود اعتراضشان را به گوش وي مي رساندند؛ علاوه بر اينكه روابط وي با «زين الدين زيدان» سرمربي فرانسوي رئال هم به بن بست خورده است.
زيدان با تعهد به رويكرد خود مبني بر عملكرد روزانه بازيكنان و رابطه مستقيم آن با حضور در تركيب اصلي، بازي دادن به بيل را در ديدارهاي پاياني فصل متوقف كرد.
ورزشي**3991**9129