تيم زاگرس شيراز به دنبال دومين بُرد در ليگ برتر فوتبال بانوان كشور

شيراز-ايرنا- تيم فوتبال بانوان زاگرس شيراز كه پس از هفته ها ناكامي توانست در هفته شانزدهم به نخسين پيروزي دست يابد، هم اينك در هفته هفدهم به دنبال اين است تا دومين پيروزي خود را جشن بگيرد.

به گزارش ايرنا اين تيم كه حضورش در آغاز ليگ برتر بانوان در فصل جديد با اما و اگرها همراه بود، سرانجام با نام تيم خليج فارس شيراز و با يك عده بازيكن جوان روانه اين رقابت ها شد.
مسكلات مالي اين تيم در ليگ برتر موجب شد، دست اندركاران باشگاه خليج فارس شيراز عطاي كار را به لقايش بخشند از اين رو شاگردان پاكدل سر مربي تيم، دور رفت اين رقابت ها را با كارنامه اي بسيار ضعيف و با خطر سقوط پشت سر گذاشتند.
اما اين تيم در دور برگشت، تحت پوشش باشگاه لُران زاگرس شيراز در آمد تا تنها تيمي باشد كه با نام 2 باشگاه در يك فصل بازي كند.
با اين حال اين تيم كه هفته گذشته به نخستين بُرد خود دست يافت براي فرار از خطر سقوط بايد فردا (پنجشنبه) ساعت
30: 20 در ورزشگاه پارس شيراز به مصاف تيم پالايش گاز ايلام برود كه در رده هفتم جدول قرار دارد.
بايد منتظر ماند و ديد بازيكنان تيم زاگرس مي توانند از اين بازي سربلند بيرون آيند و تا حدودي به وضيعت خود در جدول سر و سامان دهند.
هم اينك در جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال بانوان پس از انجام 16بازي، تيم شهرداري بم با 46 امتياز صدرنشين است و تيم هاي شهراري سيرجان و سپاهان اصفهان به ترتيب با 39 و 34 امتياز به ترتيب دوم و سوم هستند.
تيم زاگرس شيراز با 6 امتياز در رده دهم جاي دارد و تيم گاز ايلام هم با 25 امتياز هفتم است.
در رقابت هاي فوتبال بانوان 12 تيم شركت دارند و در پايان نيز 2 تيم انتهاي جدول راهي دسته يك خواهند شد.
7368 /6118