۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۹
کد خبر: 83324284
۰ نفر
فروش بي سابقه بليت ديدارهاي فصل آينده شياطين سرخ

تهران- ايرنا- فصل فاجعه بار منچستريونايتد تاثيري بر استقبال هواداران از ديدارهاي اين تيم نداشته، به طوريكه بليت هاي سال آينده ديدارهاي شياطين سرخ در مدت زماني بي سابقه در تاريخ باشگاه، به فروش رفته است.

روزنامه ديلي ميل روز چهارشنبه نوشت: پس از اخراج «خوزه مورينيو» از نيمكت يونايتد و روي كار آمدن «اوله گانر سولسشر»، قرمزهاي اولدترافورد فصل را با 32 امتياز اختلاف نسبت به تيم همشهري و قهرمان يعني منچسترسيتي در رتبه ششم جدول به پايان رساندند.
علاوه بر اين سرخ ها تحت هدايت سولسشر، سهميه ليگ قهرمانان را از دست دادند. سرمربي نروژي كه بايد بازسازي قابل توجهي را در تيم تحت اختيارش صورت داده و در همين راستا در مصاحبه اي هشدار داد كه رسيدن به قهرماني ليگ برتر در فصل آينده «معجزه آسا» خواهد بود.
با اين وجود، هواداران باشگاه همچنان به حمايت از تيم محبوبشان ادامه داده و بر اساس اعلام باشگاه يونايتد، تمام 52 هزار بليت ديدارهاي اين تيم براي فصل 2019 – 2020 در بازه زماني كه بي سابقه در تاريخ باشگاه به فروش رفته است.
در سوي مقابل، غول هاي ليگ برتر جزيره نيز همچنان به نظارت بر وضعيت رفاهي هوادرانش در اولدترافورد ادامه مي دهد. آنها به تازگي يك لايه پشه بند مانندي را براي حفاظت از هواداران معلول خود در برابر پرتاب اشياء در جايگاه اختصاصي آنان تعبيه كرده است.
با اين حال، در تازه ترين نبرد خانگي آنان مقابل وستهم، انواع و اقسام اشياء از جمله فندك، ليوان هاي پلاستكي و سوسيس هاي بزرگ به سمت اين جايگاه پرتاب شد.
اولدترافورد در تابستان سال جاري با هزينه اي 3 ميليون پوندي نو و نوار خواهد شد و مقامات باشگاه قصد دارند تا طي 5 سال آينده تمامي 75 هزار صندلي ورزشگاه را تعويض كنند.
ورزشي**3991**3783**