جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور معرفي شد

تهران- ايرنا- رئيس پليس پيشگيري ناجا طي مراسمي جانشين فرمانده پليس فرودگاه هاي كشور را معرفي كرد و از همه كاركنان اين پليس خواست تا با همكاري و همدلي هرچه بيشتر زمينه پيشرفت روز افزون ماموريت‌هاي پليس صنعت هوايي را فراهم آورند.

به گزارش پليس، سردار محمد شرفي روز چهارشنبه در آيين تكريم و معارفه سرهنگ حسن ياردوستي با اشاره به تلاش‌هاي خستگي‌ناپذير و موفقيت‌آميز كاركنان اين پليس در برقراري امنيت مراسم ماه پر فيض رمضان، اظهار داشت: به لطف پروردگار مراسم هاي اين ايام بدون كوچكترين مشكل، در امنيت كامل و درخور جايگاه والاي اين ماه مبارك در حال برگزاري است كه اين خود بزرگترين پاداش زحمات شبانه‌روزي پليس پيشگيري است.
وي افزود: در برقراري نظم و امنيت مراسم ماه مبارك رمضان، چند ده هزار تن از نيروهاي پليس پيشگيري حضور مستقيم دارند كه شمار بسياري از نيروهاي مؤسسات حفاظتي و مراقبتي، يگان‌هاي حفاظت سازمان‌ها و نيروهاي بسيج و پليس افتخاري نيز به آنها ياري مي رساندند تا اين ماموريت به بهترين شكل انجام شود كه به كارگيري اين حجم از نيرو در سطح كشور كار بسيار بزرگي است و از اين روست كه انجام وظيفه در مجموعه پليس پيشگيري براي ما افتخار بزرگي است.
رئيس پليس پيشگيري ناجا در ادامه با اشاره به ويژگي‌هاي مثبت سرهنگ ابوالقاسم ابراهيم گل جانشين پيشين پليس فرودگاه هاي كشور و آرزوي موفقيت براي وي در سمت جديد، گفت: سرهنگ يار دوستي در سطوح مختلف ناجا انجام وظيفه كرده و تجارب عملياتي ارزنده‌اي داشته و قابليت مديريت در حوزه‌هاي مختلف انتظامي را دارد.
رئيس پليس پيشگيري ناجا در توضيح جايگاه‌ و كار ويژه‌هاي جانشين در يك سازمان نظامي خاطرنشان كرد: جدا از جايگاه رسمي و سازماني، جانشين نقش مهمي بين فرمانده و ساير كاركنان بر عهده داشته و به نوعي تنظيم‌كننده روابط آنهاست و كار ويژه مهم ديگري كه براي اين جايگاه مي‌توان برشمرد همان مشاوره است كه مي‌تواند بسيار اثرگذار باشد.
سردار شرفي در پايان ضمن آرزوي موفقيت براي جانشين جديد پليس فرودگاه هاي كشور در جايگاه جديد از همه كاركنان اين پليس خواست تا با همكاري و همدلي هرچه بيشتر زمينه پيشرفت روز افزون ماموريت‌هاي پليس صنعت هوايي را مطابق منويات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالي) و تدابير فرمانده ناجا فراهم آورند.
اجتمام*9294*1193