رقابت های فوتسال جام رمضان كهگیلویه و بویراحمد ادامه یافت

یاسوج- ایرنا- مدیركل ورزش و جوانان كهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال جام رمضان دستگاه های اجرایی این استان شامگاه سه شنبه با برگزاری پنج بازی در سالن 9 دی شهر یاسوج ادامه یافت.

سید محمدتقی علوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 27 گل در نهمین شب این دوره از رقابت ها به ثمر رسید.
وی افزود: تیم آموزش و پرورش عشایر با نتیجه 6 بر صفر تیم صنعت، معدن و تجارت را درهم كوبید، تیم تأمین اجتماعی با حساب سه بر 2 تیم امور مالیاتی را شكست داد، تیم آموزش و پرورش استان با نتیجه چهار بر 2 بر تیم آموزش و پرورش مارگون غلبه كرد، تیم بانك ملی با حساب چهار بر 2 تیم بانك مهر اقتصاد را مغلوب كرد و دیدار تیم های شهرداری یاسوج و آب و فاضلاب شهری با نتیجه مساوی 2 بر 2 پایان یافت.
مدیركل ورزش و جوانان كهگیلویه و بویراحمد بیان كرد: شامگاه چهارشنبه و در دهمین شب این رقابت ها چهار بازی برگزار می شود.
علوی عنوان كرد: تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با تیم مركز بهداشت، تیم دادسرای عمومی و انقلاب با تیم جهاد دانشگاهی، تیم راه و شهرسازی با تیم بانك صادرات و تیم دانشگاه آزاد سما با تیم فوریت های پزشكی به مصاف یكدیگر می روند.
وی ابراز داشت: رقابت های فوتسال جام رمضان دستگاه های اجرایی كهگیلویه و بویراحمد زیر نظر كمیته فوتسال هیأت ورزش های همگانی این استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست.
كهگیلویه و بویراحمد افزون بر 50 هزار ورزشكار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.
7535/1662