پنج هزار و 769 انشعاب رایگان گاز در فارس واگذار شد

شیراز-ایرنا-شیراز-ایرنا- معاون بهره برداری شركت گاز استان فارس گفت: پنج هزار و 769 انشعاب رایگان گاز در سال 97 به مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی، اماكن مذهبی خانواده معظم شهدا و جانبازان این استان واگذار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد حسین پور، چهارشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: واگذاری انشعاب رایگان در چارچوب اجرای ماده 80 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه است.
وی، ارایه اشتراك رایگان گاز به مددجویان را یك مسئولیت اجتماعی دانست و گفت: از مجموع واگذاری انشعاب رایگان گاز در این استان، سه هزار و 765 اشتراك آن مربوط به خانواده های زیر پوشش كمیته امداد و یك هزار و 265 اشتراك متعلق به مددجویان اداره كل بهزیستی فارس است.
حسین پور ادامه داد: مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی كمیته امداد و بهزیستی در صورتیكه تا كنون از این امتیاز استفاده نكرده اند می‌توانند پس از دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارایه آن به اداره گاز منطقه خود، در زمان اشتراك‌ پذیری برای یك بار از این امتیاز بهره‌مند شوند.
وی بیان كرد: مابقی انشعاب رایگان گاز كه در سال 97 واگذار شد متعلق به اماكن مذهبی شامل مساجد، حسینیه‌ها، اماكن اقلیت‌های مذهبی، حوزه علمیه و خانواده‌های ایثارگران است.
6113 /6118